Angelina Jolie (44 l.) po ciężkim i bardzo medialnym rozwodzie z Bradem Pittem jeszcze bardziej chroni swoją prywatność. Od tamtego czasu jest wiele spekulacji, z kim teraz spotyka się aktorka. Wygląda na to, że Jolie pogodziła się z rozpadem małżeństwa i ponownie zaczęła randkować.

Angelina Jolie z czwórką dzieci w Disneylandzie; widać, kto jest jej oczkiem w głowie (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie potajemnie spotyka się z Bradleyem Cooperem!

Od dłuższego czasu zagraniczne media spekulują, że piękna aktorka spotyka się z Bradleyem Cooperem. Obydwoje mają dzieci i są po ciężkich rozstaniach. W pewnym sensie to ich do siebie zbliżyło. Jakiś czas temu celebryci zostali sfotografowani na wspólnym wypadzie do Disneylandu. Oboje byli w towarzystwie swoich dzieci. Tabloidy donoszą, że aktorzy potajemnie się spotykają i między nimi czuć niesamowitą chemię.

Ani Bradley, ani Angie nie lubią świateł reflektorów, więc nie zamierzają spacerować ramię w ramię po Hollywood. Wszystko zaczęło się od spotkania biznesowego u aktorki w Los Feliz dwa miesiące temu. Wszyscy są pod wrażeniem, jak długo trzymali ten sekret w tajemnicy. Bradley czeka w swoim miejscu na Pacific Palisades, aż się ściemni – na wypadek, gdyby w pobliżu byli fotografowie. Wskakuje na motocykl i jedzie autostradą, dopóki nie dotrze do domu Jolie, a potem wślizguje się niezauważony. Spędza u Angeliny sporo czasu, na pewno sypiają ze sobą. Ostatnie światło zawsze gaśnie w jej sypialni – mówi źródło z bliskiego otoczenia Jolie.

Co Brad Pitt myśli o nowym związku byłej żony?

Jak podało do informacji źródło, Pitt dowiedział się o romansie pomiędzy aktorami i postanowił zainterweniować. W dalszym ciągu czuje żal do Angeliny, za to jak go potraktowała i nie ukrywa, że czas po rozwodzie był dla niego najtrudniejszy.

Brad miał najgorsze dwa lata życia po rozstaniu z Angie. Powiedział Bradleyowi, że to “złoty kielich z trucizną”, i że musi ostrożnie stąpać – zdradziło tajemnicze źródło tabloidowi.

Jak uważa źródło z bliskiego otoczenia aktorki, Jolie postanowiła zacząć spotykać się z Cooperem, gdyż czuje pustkę emocjonalną po wyjeździe najstarszego syna na studia. Parę połączyły podobne doświadczenia.

Czyżby szykował się nowy, najgorętszy związek w Hollywood?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Brad Pitt przyłapany z byłą dziewczyną (ZDJĘCIA)

Brad Pitt zrobił sobie NOWY tatuaż – co mówi o życiu aktora PO ROZSTANIU z Angeliną Jolie?

Bradley Cooper z córeczką na plaży; dziewczynka ma piękne, długie włosy (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie

Angelina Jolie zabrała czwórkę spośród 6 swoich dzieci do Disneylandu na kilka dni. Szczęśliwa rodzina zwiedzała w towarzystwie dwóch ochroniarzy i jednego przewodnika VIP. Fot.Forum/Mega Agency.

Angelina Jolie

Angelina Jolie zabrała czwórkę spośród 6 swoich dzieci do Disneylandu na kilka dni. Szczęśliwa rodzina zwiedzała w towarzystwie dwóch ochroniarzy i jednego przewodnika VIP. Fot.Forum/Mega Agency.

Angelina Jolie

Angelina Jolie na lunchu z swoimi dziećmi. Fot. Forum/X17.

Brad Pitt

Brad Pitt zauważony przez fotoreporterów gdy opuszczał budynek swojego adwokata. Aktor szykuje się na batalię sądową z byłą żoną o opiekę nad dziećmi. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Bradley Cooper Irina Shayk

Aktor Bradley Cooper wraz z swoją matką, Gloria Cooper i partnerką, Irina Shayk pojawili się na czerwonym dywanie. Fot.Forum

Angelina Jolie Brad Pitt

Scena z filmu Pan i Pani Smith. Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się po wspólnym wystąpieniu w tej produkcji. Fot.Forum/Entertainment Pictures

Angelina Jolie

Angelina Jolie zauważona przez fotoreporterów w eleganckiej sukni, kiedy wracała do swojego hotelu w Paryżu. Fot.Forum/Backgrid UK

Bradley Cooper Irina Shayk

76 Rozdanie nagród Golden Globes, Beverly Hills, California. Irina Shayk wraz z Bradleyem Cooperem. Fot.Forum/REUTERS/Mike Blake