Angelina Jolie ma swój plan, aby poprawić los uchodźców
Angelina Jolie, która słynie ze swojej pomocy uchodźcom, odwołała wizytę swoich dzieci w obozie dla uchodźców w Jordanie.
Zobacz też: Nie żyje kurdyjska Angelina Jolie. Zginęła w starciu z ISIS
Jak podaje US Magazine aktorka wytłumaczyła to możliwością zajścia u nich szoku.
Jak stwierdziła w jednym z wywiadów:
Są tutaj dzieci, które mają w sobie psychiczne i fizyczne rany tego konfliktu. Ponad połowa uchodźców w Jordanie to osoby poniżej 18. roku życia.
I dalej:
Moje własne dzieci są w tym wieku. I jak każdy inny rodzic, nie jest dla mnie możliwe, aby sobie wyobrazić, jakby to by było, gdyby moje dzieci były w tej sytuacji. To łamie moje serce.
Zobacz też: Czy Angelina Jolie wygląda, jakby umierała?
To już czwarta podróż Jolie do Jordanu. Wraz z mężem Bradem Pittem mają szóstkę dzieci: Maddoxa (15 l.), Paxa (12 l.), Zaharę (11 l.), Shiloh (10 l.) i bliźniaki Knoxa i Vivienne (8 l.).
Według Stanów Zjednoczonych, w Jordanie jest ponad 600 000 uchodźców z Syrii i Iraku.
Aktorka, która jednocześnie jest wysłanniczką ONZ, stwierdziła, że:
To nie Jordan stwarza ten problem oraz ten kraj nie powinien zostać z tym sam. Jordan ostrzegał przez ostatnie lata, że mogą osiągnąć punkt, w którym nie będą mogli więcej pomóc. Świat powinien poznać sytuację, która rozgrywa się tutaj od miesięcy […]. Uchodźcy chcą wiedzieć, kiedy będą mogli wrócić do domu. Nie chcą być biernymi odbiorcami pomocy, chcą politycznego rozwiązania tej sytuacji.
Zobacz też: Co się dzieje z urodą Angeliny Jolie?
Konflikt syryjski pochłonął już ponad 500 000 ofiar.
Liczbę osób, które zginęły na Bliskim Wschodzie od wybuchu wojny w Iraku w 2001 roku, podaje się w milionach.
Dziś mija 15 lat od ataku na WTC. Powstaje zatem pytanie, czy decyzja o rozpoczęciu konfliktu w tym rejonie na pewno była “dobrym pomysłem”?





[b]gość, 12-09-16, 17:20 napisał(a):[/b]po 11 września nie chcemy żadnych uchodźców u siebie! a jak jej sie tak podoba zbawiac swiat to niech im domy za swoją kase z pittem buduja i karmia!A co ma 11 września do uchodzcow?
[b]gość, 11-09-16, 13:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-16, 11:52 napisał(a):[/b]Kto mieszka na zachodzie wie jakie z nimi sa problemy. Rozmnażają sie jak króliki, pełno tych brudasów wszędzie. Najgorsze jest to ze nigdy nic do nich nie miałam ale po tych zamchach patrzę na nich z obrzydzeniem, szczególnie na facetów, którzy powinni tam zostać i walczyć o wolność. I najgorsze jest to ze o i nawet języka nie znają i nie chcą sie uczyć.To prawda, oni chcą nas skolonizować. A my mamy na to robić. Ta angelina to idiotka, ale czego się spodziewać po tłumoku i kocmołuchu po podstawówce, której tatuś załatwił robotę.[/quote]wystarczy popatrzec na historie juz kiedys turcy chceli podbic europe, nostradamus tez przepowiedzial chyba ze islam zaleje europe bedzie wojna,oni chca nas zniszczyc, powinno pomagac sie im na miejscu, tak jak slyszalam wypowiedz ksiedza kiedys, a nie sciagac ich do europy, zeby nas wybijali i kraje rozwalali
chora psychicznie
po 11 września nie chcemy żadnych uchodźców u siebie! a jak jej sie tak podoba zbawiac swiat to niech im domy za swoją kase z pittem buduja i karmia!
Jordan to rzeka. Kraj to Jordania. Oj, dziennikarki Kozaka, marsz do gimnazjum
wyglada koszmarnie, araby to zakała świata
Pojechala sutami swiecic? O tym pisza za oceanem…
Ale jaki ma ten plan, bo w końcu ani słowa o tym? Słusznie, że dzieci tam nie zawiozła. Co do tematu to trzeba ładować pomoc w ten Jordan, bo dzięki temu uchodźcy pozostaną bliżej swojej dawnej ojczyzny, a nie będą podejmować ryzykownych wypraw do Europy. Myślę też, że ci z Jordanu wręcz najbardziej zasługują na pomoc, bo to są właśnie ci biedni, których nie było stać na podróż. Oni też najprędzej powrócą odbudowywać swoje kraje.
[b]gość, 11-09-16, 19:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-16, 13:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-16, 12:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-16, 11:50 napisał(a):[/b]shiloha? serio? raczej shiloh głupi pismakujak masz hejtowac to hejtuj inteligentnie, bo to odmiana glabie: “kogo? czego? zahara – zaharę madox – madoxashiloh – shiloha[/quote]Nie wszystko sie odmienia glabie jeden.[/quote]Shiloh się nie odmienia przez przypadki…[/quote]Dokładnie, a jeśli już to ewentualnie jeśli chcieć spolszczyć to można wymyśleć “Shilohę” jak wszystkie inne kobiece (Anię, Stefanię itd.). Tyle że imiona kobiece odmienia się kiedy kończą się na “a”.
[b]gość, 11-09-16, 13:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-16, 12:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-16, 11:50 napisał(a):[/b]shiloha? serio? raczej shiloh głupi pismakujak masz hejtowac to hejtuj inteligentnie, bo to odmiana glabie: “kogo? czego? zahara – zaharę madox – madoxashiloh – shiloha[/quote]Nie wszystko sie odmienia glabie jeden.[/quote]Shiloh się nie odmienia przez przypadki…
Niech wezmie ich ze soba do Hollywood i nakreci film o bibijnym potopie. Potopic,bedzie realistyczna scena. Oscar pewny.
[b]gość, 11-09-16, 16:23 napisał(a):[/b]Pomaga glodzac sie? Niech idzie o krok dalej i wezmie ich wszystkich na swoje utrzymanie, byle z daleka od Europya czemu z daleka od europy? to europa przymykala oko na kryzys za swoja granica juz kilkadziesiat lat temu, to europa przyklaskiwala, gdy stany ten kryzys zaognialy. jak uk w koncu powiedziala, ze bron biologiczna w iraku to byla sciema i cala wojna byla tylko o rope a wynikl z niej jeden wielki bajzel (zwany i ‘s’i’s), to co my wtedy robilismy? po czyjej stronie bylismy?a teraz europa ma umyc rece? nie mowie, ze mamy pomagac, ale chociaz nie badzmy na tyle bezczelni, zeby zwalac problem na innych.
[b]gość, 11-09-16, 14:37 napisał(a):[/b]Niech ich bierze do swoich rezydencji!Zatroskana niech porozmawia z ludźmi którzy mieszkają obok tych biednych uchodźców. Te biedne dzieci w Niemczech chętnie znęcają się nad białymi dziećmi, za co nikt ich nie karze bo nauczyciele się ich boją. Trzeba być głupim żeby nie widzieć że są zagrożeniem. Ale łatwo mówić że “Musimy” czyli my musimy się nimi zająć. Nikt nie będzie molestował jej córek, nikt nie rzuci cegłą w jej samochód.piszesz o uchodzcach ekonomicznych, 75% prawdziwych ofiar wojny, dzieci, nie dotarlo do europy.
Od 15 lat pomaga ,a jedynym tego efektem jest jej sława.
Pomaga glodzac sie? Niech idzie o krok dalej i wezmie ich wszystkich na swoje utrzymanie, byle z daleka od Europy
[b]gość, 11-09-16, 12:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-16, 11:50 napisał(a):[/b]shiloha? serio? raczej shiloh głupi pismakujak masz hejtowac to hejtuj inteligentnie, bo to odmiana glabie: “kogo? czego? zahara – zaharę madox – madoxashiloh – shiloha[/quote]jak nie rozumiesz, co oznacza slowo “inteligentnie”, to go nie uzywaj. “ta shiloh, tej shiloh”
[b]gość, 11-09-16, 14:39 napisał(a):[/b]Dlaczego nie pluje na swoich polityków? To ich wina! Dlaczego Europejczycy muszą sprzątać ten pierdolnik?jak to nie pluje? oczywiscie, ze pluje, jak byl konflikt w afganistanie i iraku to od razu mowila, ze to sie zle skonczy. przeciez ona od wielu, wielu lat trabi o problemie uchodzcow. europa sie obudzila dobrych pare lat za pozno, wczesniej udawala, ze nie widzi, co sie dzieje po drugiej stronie turcji.
Dlaczego nie pluje na swoich polityków? To ich wina! Dlaczego Europejczycy muszą sprzątać ten pierdolnik?
Niech spier..dala matka Teresa z Hollywood po nawroceniu. Byla rozpustnica ma krotka pamiec. Szkoda , ze tak zaciekle nie walczy o prawa mordowonych w imie “religii” chrzescijan.
Niech ich bierze do swoich rezydencji!Zatroskana niech porozmawia z ludźmi którzy mieszkają obok tych biednych uchodźców. Te biedne dzieci w Niemczech chętnie znęcają się nad białymi dziećmi, za co nikt ich nie karze bo nauczyciele się ich boją. Trzeba być głupim żeby nie widzieć że są zagrożeniem. Ale łatwo mówić że “Musimy” czyli my musimy się nimi zająć. Nikt nie będzie molestował jej córek, nikt nie rzuci cegłą w jej samochód.
Nie widze, zeby zaproponowala jakiekolwiek rozwiazanie. Wyglasza tylko jakis polityczby belkot, z ktorego nic nie wynika.
Przecież ona nie każe nikomu przyjmować uchodzców ale mówi, że trzeba rozwiązać konflikt, żeby mogli wrócić do DOMU. Zgodzę się, w Europie ich nie chcemy, niech wracają do siebie.
ale czy możemy już sobie darować całą szopkę jaka robią celebryci przy okazji naprawdę ciężkich konfliktów politycznych? to,że jestes rozpoznawalny to nie znaczy że znasz się na CZYMKOLWIEK więcej,a klepanie tekstów napisanych wczesniej przez doradców i pr-owców to w tym momencie nie jest to co jest najbardziej potrzebne
nie przypominam sobie,żeby ona jakos głosno prostestowała przeciwko wejsciu do Iraku,a to przecież wszystko skutek ich decyzji i jakos nikomu się o tym nie chce pamiętać- i Angelina i Coolney mowią o “globalnym problemie”,tylko kto nam go sprezentował a teraz umywa ręce?
Celebryty polskie – patrzcie i uczcie się
[b]gość, 11-09-16, 11:52 napisał(a):[/b]Kto mieszka na zachodzie wie jakie z nimi sa problemy. Rozmnażają sie jak króliki, pełno tych brudasów wszędzie. Najgorsze jest to ze nigdy nic do nich nie miałam ale po tych zamchach patrzę na nich z obrzydzeniem, szczególnie na facetów, którzy powinni tam zostać i walczyć o wolność. I najgorsze jest to ze o i nawet języka nie znają i nie chcą sie uczyć.To prawda, oni chcą nas skolonizować. A my mamy na to robić. Ta angelina to idiotka, ale czego się spodziewać po tłumoku i kocmołuchu po podstawówce, której tatuś załatwił robotę.
a czy przypadkiem ona juz nie zabrala shiloh ze soba do ktoregos z obozow? w zeszlym roku? ile to dziecko ma lat, 10? Angelina jest bardzo niekonsekwentna w tym co mowi no i nie widze zeby proponowala jakies rozwiazanie. dopoki komus sie ta wojna oplaca (a wiadomo juz, kto stal za tym konfliktem) to bedzie tak to wygladalo. USA niech teraz spija to co uwarzylo… a Jolie pierwsza powinna przyjac jakichs uchodzcow, a nie zamykac sie w chronionej posiadlosci i prawic kazania.
[b]gość, 11-09-16, 12:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-16, 11:50 napisał(a):[/b]shiloha? serio? raczej shiloh głupi pismakujak masz hejtowac to hejtuj inteligentnie, bo to odmiana glabie: “kogo? czego? zahara – zaharę madox – madoxashiloh – shiloha[/quote]ale shiloh to dziewczyna”D shiloha, o matko:D
Jak Angelina Jolie Tak hojna to niech Wszystkich tych małych uchodźców Adoptuje :).
[b]gość, 11-09-16, 12:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-16, 11:50 napisał(a):[/b]shiloha? serio? raczej shiloh głupi pismakujak masz hejtowac to hejtuj inteligentnie, bo to odmiana glabie: “kogo? czego? zahara – zaharę madox – madoxashiloh – shiloha[/quote]Nie wszystko sie odmienia glabie jeden.
Kto mieszka na zachodzie wie jakie z nimi sa problemy. Rozmnażają sie jak króliki, pełno tych brudasów wszędzie. Najgorsze jest to ze nigdy nic do nich nie miałam ale po tych zamchach patrzę na nich z obrzydzeniem, szczególnie na facetów, którzy powinni tam zostać i walczyć o wolność. I najgorsze jest to ze o i nawet języka nie znają i nie chcą sie uczyć.
[b]gość, 11-09-16, 11:50 napisał(a):[/b]shiloha? serio? raczej shiloh głupi pismakujak masz hejtowac to hejtuj inteligentnie, bo to odmiana glabie: “kogo? czego? zahara – zaharę madox – madoxashiloh – shiloha
Ona ma straszne ciśnienie na pokojowego Nobla. Wynajęła agencję piarową która jej podpowiada co ma robić, żeby mieć dobrą prasę. Wszystko to pic na wodę.
Będzie ich przepędzać strasząc swoim wyglądem?
Gdzie ten plan pomocowy dla uchodźców? Na razie zadawane są pytania co zrobią skonfliktowane państwa żeby rozwiązać problem. Pytać każdy może.
i czego hejtujecie angeline?wg mnie jest spoko aktorkai osoba, miliony juz wylozyla na uchodzcow, na pomoc chorym czy biednym, a wielu bogaczy zlotowki nie da,tak jak ten zalozyciel apple, gosc mial tyle kasy a byl przeciwnikiem dzialalnosci charytatywnej
shiloha? serio? raczej shiloh głupi pismaku