Angelina Jolie (45 l.) może pochwalić się dużą rodziną. Aktorka wychowuje 6 dzieci, a przy tylu pociechach czasem rodzą się konflikty. Okazuje się, że sąsiedzi mieszkający obok ich domu nie są zachwyceni ich zachowaniem. Co takiego robią? Zobaczcie sami.

Angelina Jolie zabrała 16-letniego syna Paxa do restauracji (ZDJĘCIA)

Sąsiedzi skarżą się na mieszkanie obok domu Jolie

Angelina Jolie, gdy była w związku z Bradem Pittem doczekała się trójki biologicznych dzieci, córki Shiloh, a także bliźniąt: Vivienne i Knoxa. Zdecydowali się również na adopcję trójki dzieci. Z całą 6 przez jakich czas tworzyli szczęśliwą rodzinę, do czasu, aż nie wyciekły informacje o kłopotach w związku Jolie i Pitta.

Para ma za sobą medialny rozwód, który ciągnął się za nimi dłuższy czas. Nie rozstawali się w przyjacielskich relacjach. Oliwy do ognia dodawała walka w sądzie o dzieci.

Shiloh Jolie Pitt przechodzi okres buntu. Angelina nie jest w stanie sobie z nią PORADZIĆ!

Stanęło na tym, że to Angelina sprawuje opiekę nad swoimi pociechami, a Brad ma wyznaczone dni na spotkania z dziećmi. Jolie chciała uchodzić za idealną matkę, która nic nie narzuca swoim dzieciom.

Jak poinformował The Globe – w ich domu rodzinnym dzieją się dziwne rzeczy, a to zaczyna coraz bardziej przeszkadzać sąsiadom.

Shiloh ma DOŚĆ Angeliny i Brada – uciekła z domu!

Hałas jest nie do zniesienia i niesie się po okolicy. Krzyki, śmiech i dobra zabawa są w mniemaniu sąsiadów niegrzeczne i bezmyślne. Najgorsza jest Angelina, bo zachęca dzieci do całkowitej swobody i sama nie daje im najlepszego przykładu – powiedział informator.

Angelina Jolie z córkami na zakupach.

Angelina Jolie, fot.Forum/Mega Agency.

Angelina z rodziną mieszka na dwumiejscowej działce, na której mieści się ogromny dom – a mimo to, hałasy są nie do zniesienia i zaburzają spokój sąsiadów.

Brad Pitt spędził dwie godziny w domu Angeliny Jolie! Są przypuszczenia, dlaczego ją odwiedził

Być może aktorka chciała zrekompensować dzieciom trudny rozwód z Bradem i dała im za dużo swobody, co one sprytnie wykorzystują.

Od dłuższego czasu mówi się również o napiętych relacjach Jolie z jej córką Shiloh. Dziewczynka bardziej dogaduje się z ojcem i brakuje jej obecności Pitt’a, przez co się buntuje.

Chcielibyście mieć Angelinę Jolie za sąsiadkę?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Angelina Jolie nawet na zakupach wygląda STYLOWO. W tej kreacji mogłaby iść na czerwony dywan

Codzienny styl Angeliny Jolie – minimalizm i zero ozdób (ZDJĘCIA)

Dawno niewidziana Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu.

Angelina Jolie z córkami, fot.Forum/Backgrid UK.

Angelina Jolie z dziećmi na premierze

Angelina Jolie z dziećmi, fot.Forum/Backgrid UK.

Angelina Joli z dziećmi na ściance.

Angelina Jolie z dziećmi, fot.Forum/Zuma Press.