Angelina Jolie radzi Nicole Richie
Angelina Jolie okazuje się niezwykle cennym źródłem informacji o wychowywaniu dzieci. Tak pomyślała Nicole Richie.
– Kiedy Nicole w końcu rezygnuje z narkotyków, alkoholu i dzikiego imprezowania, Brad i Angelina zaoferowali jej listę rozsądnych wskazówek, które mogą według nich pomóc – mówi osoba z otoczenia aktorki.
– Angelina była najbardziej zaniepokojona skutkami wieloletniego imprezowania Nicole, które dotkną dziecka. Wiedząc, że Nicole wiele ostatnio przeszła, zaliczając do tego stresujący wyrok w zawieszeniu, jaki otrzymała przez jazdę pod wpływem, Angelina czuje, że może pomóc innej młodej mamie.
Nicole bardzo sie cieszy z tej perspektywy i na pewno wcieli te rady w życie. Tak powiedziała przyjacielowi:
– Angelina jest jak moja zastępcza matka – chociaż piękna i jest bardziej w moim wieku. Ale ma takie doświadczenie w roli matki. Jest moim aniołem stróżem – Brad też.
Piękna, wzruszająca historia… Zobaczymy, co z tego wyniknie.
rzeczywiście wzruszające…
Fajnie by było, gdyby zostały przyjaciółkami ;*
Sourir – Nicole z pewnością adoptuje dziecko. Powiedziała w wywiadzie, że chce mieć chłopców – bliźniaków, dziewczynkę, i kilka adoptować z tego względu, że sama była adopowana. A tak by the way.. zazdroszczę jej Joela ;]
no prosze kto by pomyślal…..
ha… i dobrze… niech Nicole i Joel dobrze wychowają swoje dziecko 😉 będą wspaniałymi rodzicami…tylko zeby Joel nie porzucił zespołu;( niech dalej duzo spiewa i koncertuje. Moze do nas wkoncu dojdzie 😉
sorry… zeby tylko Joel nie porzucił zespołu;( niech dalej duzo spiewa i koncertuje. Moze do nas wkoncu dojdzie 😉
ha… i dobrze… niech Nicole i Joel dobrze wychowają swoje dziecko 😉 będą wspaniałymi rodzicami…tylko zeby Joel porzuciła zespołu;( niech dalej duzo spiewa i koncertuje. Moze do nas wkoncu dojdzie 😉
wzruszające
Lol.. ciekawe co z tego wyjdzie ;p
hehe xP bedzie jej ciężko wychować dzieciaki ;P
Fajnie, że Andzia pomaga 🙂
i wszystko ładnie, pięknie i cudnie, tylko czekać aż Nicole też zacznie adoptować.
co tu duzo mowic: powodzenia:P
może teraz Angelina będzie najlepszą przyjaciółką Nicole? ;D
widzialy sie z 2 razy i juz zastepcza matka xd?
w sumie fajnie by bylo, gdyby sie zaprzyjaznily ;D
troche podobne xd ale inne ksztaly glowy
suuuper…
to sie skumaly dwie matki,anorektyczkibuhehehe
Jak już Nicole urodzi dziecko razem będą się odchudzać i znów razem zawitają w klubie anorektyczek. Niby Nicole się leczyła bo były ploty, że Joel ją zostawi jak się nie będzie leczyć..Zobaczymy co z tego wyjdzie:) To może być jak z Paris:) tylko tu dojdą dzieci……
hehe … taaa jasne
No to fajnie, że Angelina chce pomóc, co nie?;)
lubie Nicole. nie wiem czemu, ale wg mnie jest świetna.
gość20-09-07, 06:29 dokładnie… dwie wychudzone ćpunki się dobrały…. jeszcze tu Brit brakuje…;/
Fajnie, że ktoś chce jej w miły sposób pomóc.
SUPER JEDNA ANOREKTYCZKA I NARKOMANKA BĘDZIE DORADZAĆ DRUGIEJ ;-)) ŚWIAT OSZALAŁ
nicole miala, i leczyla dlugo, zaburzenia odzywiania, a angie to ost specjalistka od tracenia na wadze, nie wiem, komu wyjdzie na lepsze ta znajomosc
no i dobrze