Angelina Jolie i Brad Pitt od pięciu lat toczą batalie sądową o szóstkę ich dzieci: Pax, Zahara, Shiloh, Knox, Vivienne i Maddox. Aktorka nie raz oskarża Pitta o przemoc domową. Kilka lat temu miało dojść do bójki między nim i ich wówczas 15-letnim synem Maddoxem na pokładzie prywatnego samolotu. Aktorka twierdziła, że ma dowody na to, że jej były mąż stosował przemoc domową i złożyła w sądzie odpowiednie dokumenty.

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie chce ujawnić DOWODY na to, że Brad Pitt stosował przemoc domową

Angelina Jolie od początku domagała się wyłącznego prawa do opieki nad szóstką ich dzieci, z możliwością sądownie ustalonych spotkań z Pittem. W mediach nie brakowało wiadomości o tym, że Angelina buntuje dzieci i nastawia je przeciwko ojcu.

Zmiana w RELACJI Angeliny Jolie i Brada Pitta. Zaczęli się dogadywać?

„Daily Mail” dowiedział się dzisiaj, że Brad Pitt podczas rozprawy otrzymał prawo do wspólnej opieki nad dziećmi. Kilka tygodni temu decyzja sędziego zapadła po wielomiesięcznym procesie na podstawie zeznań świadków, biegłych i ludzi, którzy byli z dziećmi. Dzieci nie zeznawały.

Czuje ulgę. Jego jedynym zamiarem jest spędzanie więcej czasu z dziećmi… Ten proces trwał kilka miesięcy i było mnóstwo świadków, ekspertów, terapeutów i innych osób, które były z dziećmi i wokół nich, i na tym opierała się decyzja – powiedział informator w rozmowie z „Daily Mail”.

Angelina Jolie podobno zapowiedziała sprzeciw i zamierza dalej walczyć o wyłączne prawo nad dziećmi.

Brad Pitt nie ma ŻADNEGO kontaktu z synem Maddoxem

Angelina Jolie Fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Brad Pitt in Malibu Fot. Wagner AZ / RAAK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum