Angelina Jolie i Brad Pitt byli parą, która budziła emocje nie tylko w Hollywood, ale na całym świecie. Zdawało się, że będą ze sobą do końca swych dni, a jednak tak się nie stało. Angelina i Brad rozstali się po 12 latach związku, z czego dwa lata byli małżeństwem.

Angelina Jolie OSTRZEGA przed dramatycznymi konsekwencjami izolacji dla dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt mają lepszy kontakt?

We wrześniu 2016 roku do sądu w Los Angeles wpłynął pozew rozwodowy złożony przez Jolie. Sprawa rozwodowa aktorskiej pary ciągnęła się latami. Dopiero w kwietniu 2019 roku oficjalnie przestali być małżeństwem.

O rozwodzie Angeliny i Brada było niezwykle głośno. Zagraniczne media podawały, że aktorka celowo przedłużała procedury. Para nie mogła też dojść do porozumienia w kwestii pieniędzy i opieki nad dziećmi. Aktorka domagała się wyłącznego prawa do opieki nad szóstką ich dzieci, z możliwością sądownie ustalonych spotkań z Pittem.

W mediach nie brakowało wiadomości o tym, że Angelina buntuje dzieci i nastawia je przeciwko ojcu. Z czasem zaczęto spekulować, że aktor zaczął widywać się z dziećmi. Teraz „Us Weekly” informuje, że Jolie i Pitt, w końcu doszli do porozumienia.

Relacje między Bradem a Angeliną są lepsze niż był. Stali się bardziej przyjaźni wobec siebie. Dążą do rozwiązań, które są dogodne dla każdego z nich – twierdzi  źródło.

Z kolei inny informator dodał, że ponoć Angelina jest „pod wrażeniem ciągłej trzeźwości Brada”

ZOBACZ TEŻ:

SZOK! Tak Angelina Jolie odbiła Brada Pita Jennifer Aniston

Angelina Jolie nie jest wyjątkiem. Tak jak inni robi zapasy spożywcze (FOTO)

Posądzali ją o anoreksję, a tymczasem Angelina…

Angelina Jolie i Brad Pitt w objęciach

Angelina Jolie, Brad Pitt/fot. Forum

Angelina Jolie i Brad Pitt w objęciach

Angelina Jolie, Brad Pitt/fot. Forum

Angelina Jolie i Brad Pitt w objęciach

Angelina Jolie, Brad Pitt/fot. Forum