W połowie marca para, Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ogłosili, że spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Para radosną nowiną pochwaliła się w wyjątkowym dniu, bo w dniu, w którym świętowali drugą rocznicę ślubu.

Baby shower Anity ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. „Malutka niebawem będzie wśród nas”

Anita Szydłowska urodziła córkę

Niedługo po zakończeniu emisji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Anita i Adrian powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. W czerwcu ubiegłego roku przyszedł na świat ich syn – Jerzy. Miesiąc po tym, jak para ogłosiła, że ich rodzina się powiększy, okazało się, że tym razem będzie to dziewczynka. Anita wówczas pokazała nawet, jak urządziła pokój dla córki.

Anita ze „Ślubu…” zdradziła PŁEĆ dziecka! I pokazała pokoik

Córka Anity i Adriana jest już na świecie. Szczęśliwi rodzice pochwalili się w sieci zdjęciami ze szpitala i zdradzili datę, a nawet godzinę narodzin dziewczynki, której imię jeszcze nie jest znane.

Córeczko! Witamy na Świecie, cieszymy się, że jesteś już z nam. 9:21, 07.07.2020 – napisała Anita.

ZOBACZ TEŻ:

Anita ze „Ślubu…” ma mały problem. Inne mamy też znają ten ból?

Agnieszka Radwańska po baby shower. Sportsmenka zdradziła płeć dziecka

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Anita opowiedziała o trudach podróżowania z dzieckiem

View this post on Instagram

Kiedy myślałam jeszcze nie tak dawno o rocznym dziecku, wyobrażałam sobie takiego małego dzidziusia, który ledwo siedzi i łapie tylko to co ma w zasięgu ręki 👶🏼 Otóż nie. To żywioł,  który biega po domu, interesuje się wszystkim, potrzebuje wiele zabaw które są rozwojowe, ale też mają już fabułę- czy to zabawa w gotowanie czy jazda autami, a może wożenie w dużej wywrotce misiów po domu. Lubi naśladować dorosłych, sam wybiera co lubi, a czego nie. Z tymi misiami to jest tak że chyba każde dziecko ma swoją ukochaną przytulankę🧸. Ja przez całe dzieciństwo miałam swojego fioletowego misia Michała i pamiętam, że bez niego nie mogłam zasnąć do tego stopnia,  że kiedyś mój tata musiał wracać się tego samego dnia do Zakopanego bo zapomnieliśmy go zabrać z ośrodka po wakacjach 🙈🧸🏞️🚗 obecnie Jerzu uwielbia dinozaury, ale też wszystkie maskotki które są najlepiej większe od niego 👶🏼🦖 choć nie ogląda jeszcze wielu bajek, czasami rozpoznaje widziane gdzieś postaci i chyba tak jest z tym bardzo charakterystycznym królikiem Bingiem. Większą wersja to bardzo kolorowa, duża  przytulanka, a mniejsza to interaktywny Bing w piżamce który zachęca do drzemki 🐇 my ostatnio przestaliśmy mieć problemy z zasypianiem i regularność jednej drzemki w ciągu dnia daje nam w końcu bezproblemowe wieczory. Natomiast zaskakującym jest to, że musiałam zrezygnować z czytania do snu, bo mały tak przeżywał opowieści i chciał oglądać to co w książeczce, że musiałam przenieść czytanie na inne pory. Jakie są ulubione maskotki waszych pociech z dzieciństwa? Jakie macie przygody z ich udziałem? Jak wygląda wasza 👶🏼 rutyna przed snem?   Więcej o maskotkach z  Bingiem możecie zobaczyć i zakupić m.i tutaj https://fitom.pl/search.php?text=bing #toddler #baby #babyboy #familytime #familyphotography #bing #rabbit #fun #goodnight #pregnant

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on

View this post on Instagram

Dziś ostatnia nasza trasa w tym składzie ze Szczecina do Krakowa. Następnym razem przyjedziemy w powiększonym składzie 🤰🏼👨‍👩‍👧‍👦🙈 kiedy to zleciało? Nie mam pojęcia.. przyznaję, że kiedy Jerzyk był młodszy, 670 kilometrów mijało o wiele spokojniej. Maluch właściwie całą trasę przesypiał, a od kiedy jest starszy od połowy trasy zaczyna się nudzić i postojów jest więcej, a rodzice muszą wykazywać się kreatywnością w wymyślaniu ciekawych zajęć 🙈  jakie są wasze sposoby na podróże z dziećmi? Można jechać co prawda w nocy- Adrian czuje się dobrze za kierownicą po ciemku, jednak jeżeli ja mam przejąć stery, wolę światło dzienne, bo mocno męczy mi.się wzrok podczas jazdy nocnej🚗🌌🌃 Jerzyk,  jako duży chłopiec zmienił właśnie fotelik na "doroślejszy" – Mica od @maxicosi_eu . Wystarczy mu spokojnie do 4 roku życia😊 Rodzicom też jest wygodniej, dzięki obrotowej konstrukcji😁 w jakim wieku zmienialiście foteliki? #jedziemy #ostatnirazwtrojke #podrozezdzieckiem #maxicosi #mica #foteliksamochodowy #family #tataisyn  #daddy #zycietodroga #kraków #mamarokporoku

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on