Anita i Adrian, którzy poznali się w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” od razu wpadli sobie w oko. Po ślubie pojawił się jednak znaczący problem. Anita mieszkała w Krakowie, a Adrian w Szczecinie. Para musiała zdecydować, gdzie wspólnie zamieszka.

Syn Anity i Adriana ze „Ślubu…” skończył rok. Tort jest GENIALNY

Anita o trudach podróżowania z synem

Przez blisko rok jeździli między miastami, aż przed narodzinami syna zdecydowali, że zamieszkają w Szczecinie. Nadal jednak często bywają w Krakowie, w którym wynajęli mieszkanie. Anita i Adrian na co dzień trzymają tam swoje rzeczy, a kiedy przyjeżdżają do ukochanego miasta Anity, nie muszą szukać noclegu w hotelach czy u znajomych.

Para z show TVN- przebywa właśnie w Krakowie, a po minionej podróży Anita podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat podróży z dzieckiem. Przyznała, że jej syn – Jerzyk, coraz bardziej nudzi się w aucie.

Dziś ostatnia nasza trasa w tym składzie ze Szczecina do Krakowa. Następnym razem przyjedziemy w powiększonym składzie. Kiedy to zleciało? Nie mam pojęcia.. Przyznaję, że kiedy Jerzyk był młodszy, 670 kilometrów mijało o wiele spokojniej. Maluch właściwie całą trasę przesypiał, a od kiedy jest starszy od połowy trasy zaczyna się nudzić i postojów jest więcej, a rodzice muszą wykazywać się kreatywnością w wymyślaniu ciekawych zajęć. Jakie są wasze sposoby na podróże z dziećmi? – napisała Anita.

Dodała, że rozwiązaniem może być jazda w nocy, wtedy syn mógłby spać, jednak jeśli to Anita miałaby prowadzić auto pozostaje jedynie podróż w dzień.

Można jechać co prawda w nocy- Adrian czuje się dobrze za kierownicą po ciemku, jednak jeżeli ja mam przejąć stery, wolę światło dzienne, bo mocno męczy mi.się wzrok podczas jazdy nocnej – wyjaśniła.

View this post on Instagram

Dziś ostatnia nasza trasa w tym składzie ze Szczecina do Krakowa. Następnym razem przyjedziemy w powiększonym składzie 🤰🏼👨‍👩‍👧‍👦🙈 kiedy to zleciało? Nie mam pojęcia.. przyznaję, że kiedy Jerzyk był młodszy, 670 kilometrów mijało o wiele spokojniej. Maluch właściwie całą trasę przesypiał, a od kiedy jest starszy od połowy trasy zaczyna się nudzić i postojów jest więcej, a rodzice muszą wykazywać się kreatywnością w wymyślaniu ciekawych zajęć 🙈  jakie są wasze sposoby na podróże z dziećmi? Można jechać co prawda w nocy- Adrian czuje się dobrze za kierownicą po ciemku, jednak jeżeli ja mam przejąć stery, wolę światło dzienne, bo mocno męczy mi.się wzrok podczas jazdy nocnej🚗🌌🌃 Jerzyk,  jako duży chłopiec zmienił właśnie fotelik na "doroślejszy" – Mica od @maxicosi_eu . Wystarczy mu spokojnie do 4 roku życia😊 Rodzicom też jest wygodniej, dzięki obrotowej konstrukcji😁 w jakim wieku zmienialiście foteliki? #jedziemy #ostatnirazwtrojke #podrozezdzieckiem #maxicosi #mica #foteliksamochodowy #family #tataisyn  #daddy #zycietodroga #kraków #mamarokporoku

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on

ZOBACZ TEŻ:

Anita ze „Ślubu…” ma mały problem. Inne mamy też znają ten ból?

Anita ze „Ślubu…” zdradziła PŁEĆ dziecka! I pokazała pokoik

Agnieszka Radwańska niebawem urodzi – pokazała zdjęcie ciążowego brzucha i widać, że promienieje

View this post on Instagram

Wczoraj obchodziliśmy szczególny dzień dla naszej rodziny 👨‍👩‍👦😊 pierwsze urodziny małego Jerzyka 💙🍾🎁🎂🎉 było dużo uśmiechu, zabawy, wróżby 🙈 jak w przypadku większości pierwszy wybór padł na 🍷, jednak drugi wybór to linijka 📏, więc rośnie nam mały inżynier, matematyk, architekt👨🏼‍🎓👨🏼‍🏫👨🏼‍🔧👷🏼‍♂️ zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pięknej pogody w ogrodzie. Nie obyło się bez niespodzianek, jak to z roczniakiem, który w środku postanowił zmienić plany i się zdrzemnąć 😁 ten niesamowity tort przewieźliśmy prosto z Krakowa 🙈 tak jak wszyscy się spodziewali jest autorstwa naszej mistrzyni @aniawrobel , zgodnie z przewidywaniami jest to jeż 🦔 ale jaki?! Latający😁,🎈w prezentach znalazły się między innymi rowerek, huśtawka, namiot, i sporo pięknych drewnianych zabawek od @julando.pl 💙 maluch od wczoraj gotuje swoje sałatki 👨🏼‍🍳 #urodziny #roczek #happybirthday #family #gardenparty #babyboy #kiedytozleciało #jeż #tort #cake #giftideas #woodtoy #pregnant #ostatniaprosta

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on