Anita i Adrian wzięli udział w 3. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Dzięki udziałowi w show zyskali nie tylko miłość, ale też wielu fanów, którzy obserwują ich w mediach społecznościowych. To właśnie tam ze swoimi obserwatorami Anita podzieliła się radosną nowiną!

Anita i Adrian spodziewają się dziecka!

Anita i Adrian są ze sobą od dwóch lat. W tym czasie zamieszkali razem, a także doczekali się syna – Jerzego, który przyszedł na świat w czerwcu ubiegłego roku. Wkrótce rodzina powiększy się o kolejne dziecko. Anita na razie nie zdradziła, jakiej płci będzie dziecko.

Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa ponieważ pierwsza, którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie – ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon! – napisała.

View this post on Instagram

Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa ponieważ pierwsza którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie – ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! ♥️♥️♥️ Jak bedzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon! 🚀♥️ 👰🏼🤵🏼👶🏼🤰🏼🎁🎈🍾⭐ #pregnant #surprise #family #rocznica #ślubodpierwszegowejrzenia #marriageatfirstsight #americandream #grandefamilia #upswediditagain #mamarokporoku #ciążarokporoku #bedestarszymbratem #armagedon #love #rodzenstwo #rodzew2020 #niemaideałów #unperfekt #mamaporazdrugi #retro #retrostyle #50s Dziękujemy bardzo 📸@agnieszkapietrzykfotografia i @krzychuwasielewski a także @hellogorgeous_make_up i Pizza King Szczecin za nasze retro zdjęcia, nie całkiem na poważnie😁 jak zwykle mnóstwo śmiechu i piękne zdjęcia, które naprawdę nie jest łatwo robić całą rodzinką ♥️♥️♥️

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on