Anita i Adrian wzięli udział w 3. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Byli jedyną zgraną parą w tej edycji, a ich miłość trwa do dziś. Anita i Adrian są ze sobą od dwóch lat i w tym czasie doczekali się syna – Jerzego, który przyszedł na świat w czerwcu ubiegłego roku. Niebawem kolejny raz zostaną rodzicami. Tym razem w ich rodzinie pojawi się dziewczynka.

Marcela Leszczak w sukni ŚLUBNEJ. Piękna? „Porcelanowa laleczka. Bosko”

Anita ma problem z usypianiem syna

Dzięki udziałowi w show zyskali nie tylko miłość, ale też wielu fanów, którzy obserwują ich w mediach społecznościowych. Anita i Adrian są tam bardzo aktywni i chętnie pokazują, jak wygląda ich życie. Na Instagramie idealnie, a jak jest w rzeczywistości? Anita przyznała, że ma mały problem z usypianiem syna.

Nie mam już sił do usypiania tego urwisa. Zawsze bardzo zmęczony, ale gdy tylko kładziemy go do łóżka dostaje super mocy. 22:40 walczymy dalej. Uprzedzając pytanie – nie ma wielu drzemek w ciągu dnia… Po prostu chce się bawić – napisała Anita na InstaStories.

Wygląda na to, że Jerzyk jest niezwykle energicznym dzieckiem. Pewnie niejedna mama przerabiała to, o czym pisała Anita.

ZOBACZ TEŻ:

Maja Hyży zdradziła PŁEĆ dziecka! Dodała też znaczące zdjęcie

Bartek Królik o życiu z dzieckiem z zespołem Downa. „Zawiodłem sam siebie, dopuszczając myśli o przerwaniu ciąży”

Rafał Maserak zabrał dziecko na spacer. Przy okazji pokazał WÓZEK syna