Anja Rubik (37 l.) odnosi ogromne sukcesy na międzynarodową skalę. Supermodelka przeszła się po wybiegach największych projektantów z branży modowej. Anja przez jakiś czas była w związku małżeńskim z modelem serbskiego pochodzenia – Sashą Knezevicem, jednak relacja nie przetrwała próby czasu. Rubik skupiła się na karierze modelki i aktywistki a teraz udzieliła szczerego wywiadu dla Vivy, w którym opowiedziała – czy widzi się w roli matki.

Anja Rubik pozuje nago dla „Vogue” – modelka wykazała się kreatywnością i sama zrobiła zdjęcia

Anja Rubik zdradziła, czy planuje dziecko

Anja Rubik ostatnimi czasy skupia się na społecznych tematach, jak szerzenie świadomości na temat edukacji seksualnej, czy zwiększanie wiedzy na temat ekologii. Niewiele wiadomo na temat życia uczuciowego modelki. Ania od rozwodu z Sashą w 2016 roku nie pokazywała się w towarzystwie innego mężczyzny. Modelka chroni swoje życie prywatne.

Sasha Knezevic szczerze o relacjach z Anją Rubik

Rubik udzieliła wywiadu magazynowi Viva, w którym szczerze opowiedziała, czy planuje zostać mamą. Ania przyznała, że w dalszym ciągu czuje się młodo, jednak wie – że niedługo będzie mieć 40 lat i musi zastanowić się nad swoją przyszłością.

Zdaję sobie sprawę, że za parę lat czterdziestka i zaczynam zadawać sobie różne pytania. Czy faktycznie chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka. Mam świadomość, że już tak dużo czasu nie ma – mówi modelka.

Modelka przyznała, że miała pewne obawy.

Z drugiej strony zastanawiam się, czy ja jestem wystarczająco poważna i dojrzała, żeby wkroczyć w ten wiek? Połowa życia czy nawet więcej już jest za mną – powiedziała Anja w rozmowie z Beatą Nowicką dla Vivy.

Anja Rubik w białym garniturze na imprezie branżowej.

Anja Rubik na konferencji prasowej, fot. Podlewski/AKPA.

Anja Rubik widzi się w roli matki?

Rubik dodała, że głęboko przemyślała temat dzieci. Anja jest osobą bardzo pracowitą, do wszystkiego doszła sama. W wywiadzie zdradziła, że nie jest pewna czy sprowadzanie dziecka na ten świat ma sens. Modelka jest aktywistką i nie boi się poruszać tematów, które uchodzą za tabu. Nagłaśnia problemy samoakceptacji, jak i wyzwania – przed jakimi stoi świat w dobie katastrofy ekologicznej.

Anja zastanawiała się również, czy byłaby dobrą matką. Z uwagi na swoją pracę modelki musi sporo podróżować – bycie w ciągłych rozjazdach może być uciążliwe, gdy w między czasie wychowuje się małe dziecko.

Rubik dodała, że chciałaby być wyluzowaną mamą, z którą dziecko mogłoby porozmawiać na każdy temat. Jednak w dalszym ciągu ma wiele do przemyślenia w tym temacie.

Cały wywiad z supermodelką można znaleźć w najnowszym numerze Vivy.

Myślicie, że Anja zdecyduje się na założenie rodziny?

Widzicie ją w roli matki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anja Rubik skomentowała zdjęcie Agaty Dudy. Nie przebiera w słowach

Ta aktorka chciała być jak Anja Rubik. Udało się?

Anja Rubik pokazała zdjęcie swojej MAMY w młodości. Są podobne?

Anja Rubik na imprezie branżowej.

Anja Rubik, fot. Podlewski/AKPA.

Anja Rubik cała na czarno na imprezie branżowej.

Anja Rubik, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anja Rubik w eleganckiej kreacji na imprezie branżowej.

Anja Rubik, fot. Piętka Mieszko/AKPA.