Polska modelka należy do światowej czołówki. Pojawia się na pokazach najsławniejszych projektantów, nie wspominając już o okładkach czasopism.

Na swój sukces ciężko pracowała. Co to oznacza dla modelki? Anja Rubik przygotowuje się do każdej sesji. W zależności od tego jaki jest temat zdjęć modelka zbiera odpowiednie informacje. Jak powiedziała dziś w Dzień Dobry TVN jeśli to jest np. epoka historyczna sprawdza jak były wtedy przedstawiane kobiety, jak wyglądały.

Poza tym czasami kilkanaście godzin pracuje w ciężkich warunkach. Wstaje o 4 rano, a potem stoi w prażącym słońcu, czy do znudzenia wynurza się z wody. Nie wspominająć już o tygodniach mody, kiedy dziennie biega na 5 pokazach, a w nocy ma przymiarki. Wygląda na to, że modelki to nie tylko bankiety i piękne stroje.

Anja mimo swojej popularności z pokorą podchodzi do tego osiągnęła. Wie, że za moment świat o niej może zapomnieć. Nie uważa się także za ideał. Jej zdjęcia to efekt pracy makijażystów i fotografów, a jak sama mówi tam wygląda się dużo lepiej.

Modelka na chwilę przyjechała do Polski wziąć udział w sesji dla Pani i … odwiedzić lekarzy. Do polskiej służby zdrowia ma duże zaufanie. Regularnie sprawdza stan swojego organizmu.

O czy może marzyć tak znana modelka? Odpowiedź jest bardzo prosta. Do kolekcji Anji brakuje tylko okładek francuskiego i amerykańskiego Vogue.