Anna Czartoryska-Niemczycka, choć cieszy się sporą popularnością, nie jest częstą bywalczynią rubryk plotkarskich. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoje życie prywatne i dzieli się zawodowymi projektami.

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała KUCHNIĘ. Jest spójna z resztą mieszkania

Anna Czartoryska – ślub

Słynąca z klasycznej urody aktorka i syn milionerów poznali się w 2011 roku na balu zorganizowanym z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Na imprezie zorganizowanej w zamku w Wiśniczu pojawiła się Anna w towarzystwie mamy oraz Michał Niemczycki z rodzicami. Zdaniem teściowej aktorki, Katarzyny Frank-Niemczyckiej, od razu między nimi zaiskrzyło. Pierwszy raz wspólnie pojawili się w 2012 roku na premierze filmu „Big love”. W międzyczasie Anna Czartoryska rozstała się z Piotrem Adamczykiem, który zdążył ożenić się z Katarzyną Gwizdałą vel. Kate Rozz. Rok później Anna i Michał stanęli na ślubnym kobiercu. Dziś wychowują dwójkę dzieci: Ksawerego i Janinę.

Anna i Michał przebywają obecnie w Juracie, gdzie mama Michała posiada luksusowy hotel „Bryza”. Aktorka postanowiła uczcić rocznicę ślubu wspólnym zdjęciem, które opublikowała na swoim profilu.

Anna Czartoryska MIAŁA OPERACJĘ. Podjęła ważne decyzje

Ósma rocznica ślubu… przez ten czas tyle się zmieniło, a my wciąż patrzymy w tym samym kierunku – napisała Anna Czartoryska.

Fani nie kryli zachwytu nad naturalnymi zdjęciami pary, które tak bardzo różnią się od zdjęć z tropików, którymi karmią nas celebryci.

  • Cudownie normalni.
  • Jacy jesteście fajni.
  • Gratulacje. Jak milo popatrzeć na szczęśliwa uśmiechnięta zadowolona parę.

Anna Czartoryska-Niemczycka bez MAKIJAŻU i w sukni ślubnej. Dzieli się archiwalnymi zdjęciami

Kozaczek dołącza do zachwytów i życzeń.

 

Anna Czartorsyska-Niemczycka na ściance

Anna Czartoryska-Niemczycka/fot. AKPA

Anna Czartorsyska-Niemczycka w teatrze

Anna Czartoryska-Niemczycka/fot. AKPA