Anna Czartoryska-Niemczycka na początku listopada ubiegłego roku poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka z Michałem Niemczyckim. Para poznała się w 2011 r. na balu z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się już czwórki dzieci: Ksawerego, Janinę, Antoniego i urodzonego w kwietniu 2022 roku Stefana.

W nowym odcinku podcastu „Tak mamy!” Anna Czartoryska-Niemczycka postanowiła otworzyć się w temacie kariery, macierzyństwa oraz swojego związku.

Anna Czartoryska-Niemczycka o trudach wychowywania czwórki dzieci: „Każde kolejne dziecko to kryzys dla związku”

Anna Czartoryska-Niemczycka o kulisach związku z Michałem Niemczyckim

W trakcie podcastu padło pytanie o jej związek z milionerem, Michałem Niemczyckim. Media od dawna spekulują czy był to związek „z rozsądku” lub zaaranżowany z góry przez rodziców. Anna zaprzeczyła plotkom i opowiedziała jak się poznali. Jednocześnie podkreśliła, że w dniu ich pierwszego spotkania na imprezie byli obecni ich rodzice, więc krążące na temat ich związku plotki mają w sobie „ziarno prawdy”. Wyznała też, że z początku była bardzo ostrożna, ponieważ miała za sobą negatywne doświadczenia:

Prawdą jest, że jak z Michałem się poznaliśmy, to na tej imprezie byli obecni nasi rodzice. Gdy go poznałam, byłam bardzo ostrożna, bo byłam już po pewnych przejściach. Byłam też ostrożna w nazywaniu tego po imieniu. Ale tak naprawdę sprawy potoczyły się szybko. Moją pierwszą myślą, jak zobaczyłam Michała, było: o, wysoki, dobra, pogadam z nim pięć minut i idę szukać moich znajomych (śmiech). A przegadaliśmy całą noc! Parę razy się zdarzyło, że ktoś nas od siebie odciągnął, żeby pogadać, ale za każdym razem znajdowaliśmy się na nowo.

Dodała też, że od samego początku ich relacji darzyli się ogromnym zaufaniem i nie bawili w żadne gierki. Bardzo szybko zdali sobie sprawę z siły łączącego ich uczucia:

I potem jakby cała ta relacja rozwijała się w bardzo otwarty, pełen zaufania sposób. Nie było żadnych gierek, żadnych niedopowiedzeń. Myśmy czuli, że to jest to. Może baliśmy się wtedy to nazwać, ale wiadomo już było, że coś się kroi. Zaręczyliśmy się dokładnie rok od dnia, jak się poznaliśmy.

Anna Czartoryska-Niemczycka w DDTVN opowiedziała o czwartej ciąży. Zatrudniła NIANIĘ!

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki na czerwonym dywanie

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki/fot. AKPA

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki na imprezie

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki/fot. AKPA

Anna Czartoryska - Niemczycka

scena z: Anna Czartoryska-Niemczycka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Niemczycki, Anna Czartoryska-Niemczycka/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki/fot. Baranowski/AKPA