Niestety Krześmir Dębski nie był wiernym mężem. Przed laty tabloidy donosiły, że kompozytor wdawał się w bardziej lub mniej przelotne romanse. Rok temu znowu był widziany u boku innej kobiety pod swoim apartamentem oraz w Słupsku z filigranową blondynką, która podobno jest jego menadżerką.

Anna Jurksztowicz złożyła papiery rozwodowe. Ma już tego dość!

Anna Jurksztowicz i Krześmir Dębski rozwodzą się

Anna Jurksztowicz wówczas powiedziała dość i złożyła papiery rozwodowe z orzeczeniem o winie.

W przypadku nieślubnego dziecka i licznych zdrad, które nietrudno udowodnić, jest oczywisty. Ale ze względu na finanse na pewno będzie się ciągnął. A Anna, choć wygląda świetnie, jest już wykończona psychicznie. Gdy dzieci wyfrunęły z gniazda, chciała zawalczyć o siebie. Wydała płyty „Jestem taka sama” oraz „Dziękuję, nie tańczę”, „21 live”, stare przeboje w nowych aranżacjach i zamierzała zajmować się tym, co kocha, czyli muzyką. Tymczasem musi zbierać siły do długiej batalii. Była tolerancyjną żoną, rozumiała, że artysta musi mieć odrobinę wolności, swój własny świat, do którego nie zamierzała się wtrącać. Teraz płaci za to wysoką cenę – mówiła przyjaciółka Jurksztowicz w „Na Żywo”.

Anna Jurksztowicz wydała nową płytę – posłuchajcie piosenki w wersji jej syna, Jimka

Małżonkowie po raz pierwszy spotkali się na sali rozpraw w marcu tego roku. Teraz znów (14 listopada) odbyła się rozpraw, na którą Anna i Krześmir zjawili się osobno:

Małżeństwo zjawiło się w sądzie przed czasem. Oczywiście weszli oddzielnie. Jak ustaliliśmy, dziś czeka ich powtórka. Sąd przesłucha kolejnych świadków, nie wiadomo, czy zapadnie wyrok. Dębski ma już nawet plan na to, jak będzie świętował ten dzień – wieczorem pod jego batutą odbędzie się premiera kompozycji w Filharmonii Narodowej – czytamy w „Super Expressie”.

Anna Jurksztowicz POWRACA. Nagrała singiel z Piaskiem

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski poznali się w 1985 r. i niemal od razu pojawiło się pomiędzy nimi uczucie. Przez wiele lat uchodzili za zgrane małżeństwo, które doczekało się dwójki dzieci:  Radzimira i Marię.

scena z: Anna Jurksztowicz, Aldona Wleklak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Jurksztowicz, Krzesimir Dębski

Anna Jurksztowicz, Krzesimir Dębski fot. AKPA

scena z: Anna Jurksztowicz, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Jurksztowicz, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA