Anna Jurksztowicz pochwaliła się klimatycznym utworem zapowiadającym jej zaplanowaną na wrzesień płytę. Piosenka „Kochanie, ja nie wiem” powstała we współpracy z Andrzejem Piaskiem Piasecznym.

Natalia Kukulska pokazała DOROSŁEGO syna. Jan ma już 20 lat i nie tylko talent odziedziczył po ojcu

Anna Jurksztowicz wydaje płytę

Anna Jurksztowicz w tym roku świętuje 35-lecie pracy artystycznej. Piosenkarka zaprosiła do współpracy największe nazwiska branży. W pracy nad płytą pomagali jej Krzysztof Napiórkowski, Krzesimir Dębskim, Jacek Cygan, Andrzej Saramonowicz, Michał Zabłocki, Patrycja Kosiarkiewicz. Premierę zaplanowano na 4 września.

 

Podekscytowana wokalistka nowym singlem pochwaliła się na Facebooku:

Britney Spears miała mały WYPADEK! Piosenkarka się połamała

Mogę Wam już zdradzić to, nad czym pracowałam przez ostatnie miesiące! To dla mnie naprawdę ważny dzień… bo dziś swoją premierę ma mój nowy utwór, który nagrałam z gościnnym udziałem mojego przyjaciela, Andrzeja Piasecznego. To przedsmak tego, co szykuję dla Was już niedługo. Nowa płyta, z okazji 35-lecia mojej pracy twórczej już we wrześniu!

Anna Jurksztowicz debiutowała w 1975 roku. Do jej największych przebojów należą piosenki „Hej, man”, „Stan pogody” czy „Diamentowy kolczyk”. Piosenkarka często nagrywała piosenki do popularnych polskich seriali m.in. „Na dobre i na złe”, „Matki, żony i kochanki”, „Ranczo”. Jest żoną kompozytora Krzesimira Dębskiego i matką muzyka Radzimira Dębskiego, ma również córkę Marię.

Radzimir Dębski zdradził sekret swojego sukcesu

Czekacie na nową płytę Jurksztowicz?

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA