Za nami kolejny odcinek Top Model. Tym razem z programem pożegnać się musiała jedna z najbardziej charakterystycznych dziewczyn trzeciej edycji, Anna Koryto. Uczestniczka od początku wyróżniała się nie tylko dużymi ustami, ale sporą blizną na policzku.

Szrama była dla niej niemałym utrapieniem z którym już niedługo będzie mogła się pożegnać! W czasie, gdy Anna pakowała już walizki, Joanna Krupa podeszła do modelki i powiedziała:

Kochana, wiem, że się pożegnaliśmy w studio, ale chciałam z tobą porozmawiać. Mam dla Ciebie niespodziankę, już na finał będziesz bez blizny.

Jak się okazało, Annie ufundowano zabieg w Klinice Chirurgii Plastycznej doktora Szczyta. Na efekty trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni, ale jesteśmy pewni, że to zmieni życie Ani na zawsze.

AKTUALIZACJA: Dziś w Dzień Dobry TVN modelka pokazała swoją twarz już po zabiegu. Ciekawe, jak potoczy się teraz jej życie?

SPROSTOWANIE:
Wcześniejsze doniesienia, jakoby sponsorem pobytu Anny Koryto w Klinice, była marka APART, nie znalazły potwierdzenia. Firma prostuje te pogłoski – czytajcie w tym artykule.

&nbsp
Apart ufunduje Annie Koryto operację blizny!

Apart ufunduje Annie Koryto operację blizny!

Apart ufunduje Annie Koryto operację blizny!