Ania i Robert Lewandowscy pochwalili się weselnymi stylizacjami. Małżeństwo opublikowało podobne zdjęcie na swoim profilu instagramowym. Internauci, zamiast zwrócić uwagę na piękną sukienkę trenerki, to skupili się na jej brzuchu.

Anna Lewandowska poprawia zdjęcia w Photoshopie?

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Laurą, a fanki pytają o te DRESY trenerki

Robert Lewandowski wrzucił zdjęcie, na którym u Ani widać brzuszek. Sukienka jest nieco uwypuklona. Z kolei na zdjęciu Anny Lewandowskiej brzuch jest płaski. Warto jednak zwrócić uwagę, że trenerka przybrała na nich zupełnie inne pozy.

Alarm w domu Lewandowskich! Na miejsce przyjechała POLICJA!

Pod naszym artykułem „Weselni Lewandowscy. Sukienka Anki to PETARDA, ale cena zwala z nóg” pojawiła się gorąca dyskusja na temat brzuszka trenerki. Jedni twierdzą, że trenerka poprawia swoje zdjęcia, a drudzy, że po prostu niefortunnie stanęła.

  • Śmiesznie. Na zdjęciu u Roberta Anka wielki brzuch na zdjęciu by ann płaski jak deska. Grafik poszalał. Mógł obydwa zretuszować
  • Jakie znaczenie mają dyskusję o tym jaki ma brzuch?Płaski czy odstający… ważne, że ich dzieci wychowują się w kochającej, szanującej się i bezpiecznej rodzinie. Takiej szansy nie ma wiele dzieci, które przychodzą na ten świat. ..To jest dopiero problem
  • Jaki sens? Może taki, że ta kobieta kreuje się na fit trenerkę, wrzuca przerabiane zdjęcia na insta, a na zdjęciach papparazzi ma odstający duży brzuch. I te jej hasła o samoakceptacji. Niech zacznie od siebie
  • Na drugim zdjęciu już pamiętała, żeby wciągnąć brzuch
  • Na zdjęciu na profilu Roberta, Ania ma brzuch. Na zdjęciu na profilu Ani, Ania nie ma brzucha. Magia
  • Zupełnie nie rozumiem po co ten retusz zdjęć. Przecież to normalne, że po ciąży figura się zmienia. Potrzeba czasu na powrót do formy i nie ma się czego wstydzić. Zakłamywanie rzeczywistości nie jest dobre ani dla Pani Ani ani dla kobiet które ją obserwują. Takie postępowanie prowadzi do mylnego wyobrażenia o szybkości wracania do formy i może powodować kompleksy u innych młodych mam. Wszystkiego dobrego dla Państwa Lewandowskich i ich pociech.

Ania często pokazuje jednak swój brzuch podczas treningów i nie przejmuje się tym, że nie jest tak idealny, jak przed zajściem w ciążę. Po co miałaby więc przerabiać zdjęcia?

Anna Lewandowska zdecydowała się na pewien zabieg: To moja zmora – wyznała

Screen. Instagram: Anna Lewandowska

Screen. Instagram: Anna Lewandowska

Screen. Instagram: Robert Lewandowski

Screen. Instagram: Robert Lewandowski

Screen. Instagram: Anna Lewandowska

Screen. Instagram: Anna Lewandowska

Screen. Instagram: Anna Lewandowska

Screen. Instagram: Anna Lewandowska