Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu nie tylko wspierała męża Roberta Lewandowskiego, ale także wręczała statuetkę w kategorii „Sport bez barier”. Kiedy zapowiadała zwyciężczynię, zaliczyła wpadkę.

Anna Lewandowska w olśniewającej kreacji na Gali Mistrzów Sportu nie czuła się komfortowo?

Wpadka Anny Lewandowskiej na Gali Mistrzów Sportu

Anna Lewandowska wyglądała pięknie w zielonej sukience od Dolce&Gabbana. Kiedy jednak wyszła na scenę i zapowiadała zwyciężczynię, 19-letnią Faustynę Kotłowską, można było wyczuć stres. Kiedy nagranie pojawiło się w sieci, niektórzy zaczęli jej zarzucać, że nie przygotowała się do przemówienia.

Medalistka mistrzostw świata. Rekordzistka świata – w pchnięciu kulą i w rzucie oszczep… dyskiem. Przepraszam. Nasza duma i przede wszystkim nadzieja na medal w… paraolimpiadzie – powiedziała wspomagając się kartką.

Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu. Anna w zielonej sukience i hollywoodzkich falach (ZDJĘCIA)

Iga Świątek na Gali Mistrzów Sportu w ZJAWISKOWEJ kreacji z dekoltem (ZDJĘCIA)

Lewandowska postanowiła odnieść się do tego na swoim Instastories. Powiedziała, że o wiele bardziej komfortowo czuje się na prowadzonych przez siebie live’ach, a wystąpienia publiczne nigdy nie były jej mocną stroną, ale ma zamiar nad tym pracować.

Wolę wystąpienie LIVE na treningu niż na publicznych wystąpieniach. Jak wiecie stres… często występuje. Wystąpienia publiczne nigdy nie były moją mocną stroną. Pracuję nad tym, staram się przełamywać własne bariery.

Anna Lewandowska tłumaczy swoją wpadkę

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Lewandowscy idą na Galę Mistrzów Sportu

Lewandowscy idą na Galę Mistrzów Sportu fot. AKPA

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu fot. AKPA