Anna Lewandowska (30 l.) zawsze podkreśla, że Klara jest dla niej największym motywatorem i wsparciem. Córka towarzyszy jej podczas wyjazdów, trenerka zabiera ją na swoje słynne obozy. Pokazała zdjęcia z Camp by Ann, który obecnie trwa.

WOW! Anna Lewandowska przeprowadzi się do Paryża?!

Anna Lewandowska na zdjęciach z 2-letnią Klarą

Dziewczynka jest już naprawdę duża. Ania pokazała, jak nosi ją na barana. Wrzuciła też zdjęcie córki zajadającej się przekąską jej marki. Rodzice zdecydowali nie pokazywać jej twarzy, a na jednej fotce widać Klarę z profilu.

Mój małe wsparcie – napisała.

Internauci zauważyli, że trenerka pokazała więcej niż zwykle.

Widać profil Klary, czy to już nie za dużo jak na „nie pokażę dziecka”?

Inni są zachwyceni dziewczynką.

Przesłodka 😍❤️a jaka już duuuuża 😱😍❤️🌸

Jaka ona już duża…. dzieci stanowczo za szybko rosną 😄😄💕

Myślicie, że Anna i Robert pokażą w końcu Klarę?

ZOBACZ TAKŻE:

Jeden z pracowników zdradził, jaką SZEFOWĄ jest Anna Lewandowska

Anna Lewandowska o ZACHOWANIU Klary podczas lotu samolotem

Anna Lewandowska w zwiewnej sukience z ciekawym wzorem: Skąd jest? Oszalałam na jej punkcie!- dopytują fanki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

flying with a toddler, of course! For many parents even the thought of a flight with a baby is stressful. Its not a secret that we are spending a lot of time on the plane. Thanks to this, Klara is meeting many interesting people. _______________________________________ Lot z małym dzieckiem, no jasne!✈️✈️✈️ Wielu rodzicom nie tylko pierwszy, ale również każdy kolejny lot z maluchem spędza sen z powiek Nie jest tajemnicą, że dużo czasu przebywamy w samolotach. Dzięki temu Klara poznaje wiele ciekawych osób, a na dodatek jest bardzo towarzyska😍🤸‍♂️ Ale jak to dziecko... 🙈 Czasem potrafi znaleźć różne atrakcje w samolocie, choćby zabawa z sąsiadem z tylnego rzędu w "A ku ku" 🙈🤸‍♀️ Przed każdym lotem wymyślam jej różne atrakcje, które uprzyjemnią czas podczas podróży. Wcześniej wybieramy zabawki, książki. Bardzo lubimy wszelkie zabawki magnetyczne np. książeczki układanki z elementami na magnes. U nas idealnie sprawdzają się małe drewniane edukacyjne zabawki jak telefon czy aparat. Robienie zdjęć chmurom sprawia dużo frajdy ☁ Podróż bez przyjaciela? Nic z tych rzeczy! Zawsze mamy pod ręką ulubioną przytulankę Klary. Pakujemy również ciastolinę czy manualne gniotki ➡️⚠️Bajki w telefonie? To już zostawiam na momenty kryzysowe, ale na szczęście są one rzadkie. Hej❗ Przecież wiemy jak jest! Gwar w samolocie, dziecko zmęczone, płacze, zmiana ciśnienia, ... a wszyscy dookoła próbują zasnąć. Kiedyś ktoś powiedział mi bardzo mądrą rzecz: „nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot. To tylko małe dziecko." _________________________ Jak się odżywiać w czasie podróży? Jakie łatwe, przykładowe dania podać swoim pociechom? O Tym już wkrótce na blogu 🙂 i w... NAJNOWSZEJ KSIĄŻCE Z PRZEPISAMI 📚📙(🙈🙉🙊) Zabawki znajdziecie na @babybyann #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)