Anna Lewandowska (30 l.) i Robert Lewandowski (30 l.) są już rodzicami Klary, która za kilka tygodni skończy dwa latka. W ostatnich dniach wybuchły plotki o drugiej ciąży trenerki. W końcu się do nich odniosła.

Anna Lewandowska jest w DRUGIEJ ciąży? Żona Roberta Lewandowskiego podobno spodziewa się dziecka

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Ania ostatnio wrzuciła kilka archiwalnych zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Kiedy fotografowali ją paparazzi wyglądała, jakby go zasłaniała. Wiele wskazywało na to, że rzeczywiście spodziewa się dziecka. Okazuje się, że jeszcze nie teraz.

Anna na Instastory wrzuciła fotkę z treningu z płaskim, umięśnionym brzuchem i napisała:

To już moja 12 ciąża w tym roku według tabloidów… 😉 Pozdrawiam z treningu.

Anna Lewandowska

Klara Lewandowska – córka Anny i Roberta Lewandowskich

Klara przyszła na świat 4. maja 2017 roku. Robert Lewandowski potwierdził ciążę Anny, gdy 6. grudnia 2016 roku, po strzelonej bramce w meczu z Atletico, wykonał tzw. „cieszynkę”. Trenerka była wtedy w 5. miesiącu. Rodzice zdecydowali, że nie będą pokazywać twarzy dziecka. Dzielą się zdjęciami córki, jednak na żadnym z nich nie widać wyraźnie jej buzi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Anna Lewandowska jest w ciąży? Internauci pytają „Kiedy syn?” Odpowiedziała!

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dużym ciążowym brzuszkiem: Trenowałam niemal do samego końca

Anna Lewandowska bawi się z Klarą – dawno nie widzieliśmy tak uroczych zdjęć

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Funny day 🙌 ... bo ODPOCZYNEK i dobra zabawa to podstawa udanej niedzieli:-) bo nie tylko PRACĄ człowiek żyje 😉 Prawda? A Wy jak spędzacie weekend? Odpoczynek, a może aktywny dzień 😉? Muszę przyznać, że moje noworoczne postanowienie jakim jest po prostu nauczyć się odpoczywać... idzie w dobrym kierunku💪👍 Ps. Hahaha filmik i mój krzyk 😂😂😂 bezcenne, ale mnie wystraszył Ps. @kate_borkowska KAŚKA kochanie 🙌dziękuję za uchwycenie dzisiejszego momentu na "boisku"❤️ _________________________- Funny day 🙌 rest and fun are the basis of a successful Sunday :-) because its not only about work 😉. Right? How is your weekend? Time for rest, or maybe you have an active day :-)? I must admit that my New Year's resolution is simply to learn how to rest ... im on the right track! #RAL #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annlewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)