Anna Lewandowska jest w ciąży – taką informację podał dziś serwis Pomponik powołując się na swego informatora. Trenerka ma ogłosić, że spodziewa się dziecka, w Dzień Dobry TVN.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży? Robert znów zostanie ojcem?

Anna i Robert Lewandowscy swoje piersze dziecko, Klarę, powitali na świecie w maju 2016 roku. Córeczka piłkarza i trenerki za kilka tygodni skończy dwa latka. Jeśli wierzyć doniesieniom serwisu Pomponik, za kilka miesięcy Klara będzie miała rodzeństwo.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dużym ciążowym brzuszkiem: Trenowałam niemal do samego końca

Serwis powołując się na swego informatora podał, że Ania Lewandowska jest w ciąży i szykuje się już do ogłoszenia radosnej nowiny fanom i mediom. O tym, że znów zostanie mamą, Lewandowska ma powiedzieć w Dzień Dobry TVN (trenerka prowadzi tam swój cykl Sztuki walki).

Póki co Lewandowska nie zdradziła ani słówkiem, że jest w odmiennym stanie. Nadal jest aktywna (wczoraj grała w piłkę z mężem i córeczką), nadal pracuje na pełnych obrotach.

To najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie – Robert Lewandowski uczy Klarę grać w piłkę nożną

Jeśli to prawda, że spodziewa się dziecka, gratulujemy 🙂

Czytaj też:

Anna Lewandowska w żółtym płaszczu i modnych spodniach – must-have na wiosnę?

Fajny tyłeczek – mężczyźni komplementują Annę Lewandowską za zdjęcie jej pośladków (Instagram)

Anna Lewandowska pochwaliła się CIĄŻOWYM brzuszkiem

Wyświetl ten post na Instagramie.

Funny day 🙌 ... bo ODPOCZYNEK i dobra zabawa to podstawa udanej niedzieli:-) bo nie tylko PRACĄ człowiek żyje 😉 Prawda? A Wy jak spędzacie weekend? Odpoczynek, a może aktywny dzień 😉? Muszę przyznać, że moje noworoczne postanowienie jakim jest po prostu nauczyć się odpoczywać... idzie w dobrym kierunku💪👍 Ps. Hahaha filmik i mój krzyk 😂😂😂 bezcenne, ale mnie wystraszył Ps. @kate_borkowska KAŚKA kochanie 🙌dziękuję za uchwycenie dzisiejszego momentu na "boisku"❤️ _________________________- Funny day 🙌 rest and fun are the basis of a successful Sunday :-) because its not only about work 😉. Right? How is your weekend? Time for rest, or maybe you have an active day :-)? I must admit that my New Year's resolution is simply to learn how to rest ... im on the right track! #RAL #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annlewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska jest w ciąży?
Anna Lewandowska jest w ciąży?
Anna Lewandowska jest w ciąży?