Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zostali rodzicami Klary w maju 2017 roku. Nie mieszkają w jednym miejscu, tylko kursują pomiędzy Polską, a Niemcami.

Pokój Klary Lewandowskiej

Fanki Lewandowskiej pokochały TEN płaszcz. Tu znajdziecie podobne modele

Ania na Instastory pokazała zdjęcie pokoju Klary w Warszawie. Nie wygląda, jak przeciętny pokój dziecka, czyli pełen zabawek i panujący w nim chaos.

Widzimy białą komodę, na której jest parę pluszaków, książeczki i napis „Klara”. Obok komody stoją kosze na zabawki. Z kolei na ścianie wisi obraz, na którym jest Klara, gdy była jeszcze niemowlakiem.

Anna Lewandowska pokazuje brzuszek i zdradza, w której ciąży więcej PRZYTYŁA

Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka, które przyjdzie na świat już wiosną. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, jak urządzi jego pokoik!

Ta TOREBKA to modowy hit. Noszą ją Anna Lewandowska i Natalia Siwiec – CENA powala

View this post on Instagram

Ciąża to niezwykły okres w życiu kobiety🤰🏻. To, jak będzie prowadzona i jak będzie przebiegać, ma ogromny wpływ na to, jak będzie się rozwijać nasz maluch. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja – to wszystko ma znaczenie. Większość kobiet w ciąży nurtuje pytanie – jak to jest z tym BMI, co chwilę dostaję Wasze pytania o to. Ile powinno się ważyć, na ile odstępstw można sobie pozwolić, jedzenie za dwoje czy dla dwojga itp 😋 Ocenę prawidłowej wagi pokazuje współczynnik Body Mass Indeks (BMI) wg którego: – BMI poniżej 18,5 – wzrost masy 13-16 kg – BMI 18,5 – 24,9 – wzrost masy 11-13 kg – BMI 25 – 29,9 – wzrost masy 10-11 kg – BMI powyżej 30 – wzrost masy do 10 kg Oczywiście w przypadku ciąży bliźniaczej dane będą inne. Dbajmy o siebie przyszłe mamusie pod każdym względem, bo w głównej mierze to od nas zależy zdrowie dzidziusia 🙂 Kontrolujmy naszą wagę dla naszego zdrowia i naszej pociechy. Cieszmy się smacznym, zdrowym trybem życia tak „W” jak i „PO” ciąży. I pamiętajmy jemy dla dwojga💞 Jak było u mnie? Pierwsza ciąża, a druga ciąża… tyję analogicznie, a nawet mniej🙈 do obecnego stanu, choć teraz brzuszek jest większy . Pamietajmy jednak, żeby nie porównywać naszych stanów ciążowych, bo każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna. Zdrówka przyszłe mamusie!❤ #pregnancy #workout #3trimester #pregnantworkout #healthy #mom #momlife #annalewandowska

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on