Anna Lewandowska miała piękne święta. Trenerka jeszcze we wtorek żyła emocjami świątecznego czasu. Na swoim Instagramie pokazała rodzinne zdjęcie z mężem i córką.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nie zapomnieli o Śmigusie Dyngusie (Instagram)

Fanki dopytują o szczegóły stylizacji – szczególnie są ciekawe butów trenerki.

Anna Lewandowska – stylizacje na Instagramie

Żona Lewego ma fajny styl, który jej fanki lubią podpatrywać. Płaszcze, sukienki, buty, sweterki – Lewandowska często pisze, skąd pochodzą poszczególne elementy jej garderoby.

Tym razem nie napisała i fanki tracą zmysły, bo nie wiedzą, jakiej marki są zamszowe botki Anny i jej mini sukienka z falbanką na dole.

Oto jak wyglądała Anna Lewandowska w ciąży z Klarą, gdy miała już duży brzuszek

Świąteczna stylówka Ani Lewandowskiej jest prosta, ale bardzo efektowna. Anna odsłoniła zgrabne nogi zakładając śliczną, dziewczęcą sukienkę we wzorki. Dobrała do niej beżowe botki za kostkę.

Skąd buty?
Buty skąd?
Jakie to buty?
Chcę takie buty! – fanki w tej kwestii mówią jednym tonem 😉

Victoria Beckham lansuje modę na te buty, wiosną będzie szał? (ZDJĘCIA)

Wam też się podobają?

Wyświetl ten post na Instagramie.

How are your Easter holidays going? We had a great family time, a lot of laughter, talks, joy, walks, bicycles rides and food. It's nice to stop for a bit from time  to time. __________________________________________ Jak Wam minęły święta?😍 U nas był to wyjątkowy, bardzo rodzinny czas. Mnóstwo radości, rozmów, spacerów, wycieczki rowerowe i oczywiście pyyyszne jedzenie💪😉 Cenię sobie nasz świąteczny LUZ. Wychowana na sporcie, zawsze żyjąca z planem, uczę się luzu dzięki mojej rodzince 😉 Rodzina! Zawsze podkreślam jak wiele dla mnie znaczy, zwłaszcza, że żyjąc na co dzień w Monachium nie mamy dla siebie tyle czasu, ile byśmy chcieli. Święta to idealna okazja, aby to nadrobić. Jestem bardzo wdzięczna moim najbliższym za ich wyrozumiałość i wsparcie.♥️ Fajnie jest się zatrzymać🧚‍♂ Ostatnio wszyscy tak dużo pracujemy,... więc każdą wolną chwilę powinniśmy celebrować na 100% POWINNIŚMY!..ale czy zawsze tak robimy? Czas na krótkie wakacje, naładowanie baterii i reset! Kto mnie zna to wie, że wrócę z JESZCZE WIĘKSZĄ MOTYWACJĄ i pomysłami🙈, które (mam nadzieję) przełożą się na zmianę Waszego życia ♥️ - tego zdrowego życia.😉🐥 W tym roku jeszcze...duuuuuuuużo przede mną... dużo wyzwań i NOWYCH projektów. Kto trzyma za mnie kciuki... proszę niech trzyma dalej🤗... ja to z pewnością odwzajemnię. ♥️ #family #annalewandowska #robertlewandowski

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska w czerwonej mini
Anna Lewandowska na meczu koszykówki