Już we wtorek Anna Lewandowska (27 l.) pojawi się w kulinarnym show Polsatu. Uczestnicy będą bardzo zaskoczeni niespodzianką, którą przygotowała im żona Roberta Lewandowskiego (27 l.).

Zobacz: Anna Lewandowska w najmodniejszych butach sezonu

Ania Lewandowska jest pierwszą gwiazdą piątej edycji Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia. Na planie programu Ania zdradziła, że nie byłaby w stanie całkowicie odciąć się od świata, tak jak to muszą zrobić uczestnicy show.

– Przejęłam się, kiedy dowiedziałam się, że uczestnicy Hell’s Kitchen są całkowicie odcięci od świata. Nie mają telefonów, dostępu do internetu, a nawet telewizora czy radia. Nigdy w życiu nie zgodziłabym się na takie odizolowanie. Za bardzo cenię sobie wolność – zdradziła Lewandowska na planie Piekielnej Kuchni.

W piekielnej restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro Anna Lewandowska będzie oceniała dania przygotowane przez uczestników. Ale to nie wszystko. Gwiazda postanowiła zrobić młodym adeptom sztuki kulinarnej niezwykłą niespodziankę. Czy będzie to spotkanie z jej mężem?

Dowiemy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie, a już teraz w naszym wideo możecie zobaczyć, jak na widok Ani Lewandowskiej zareagowali panowie z Piekielnej Kuchni.

Zobacz też: NIE ZGADNIECIE, CO OSTATNIO POPIJA ANNA LEWANDOWSKA (FOTO)

 

Anna Lewandowska w Hell’s Kitchen

Anna Lewandowska w Hell's Kitchen [FOTO+VIDEO]

Anna Lewandowska w Hell's Kitchen [FOTO+VIDEO]

Anna Lewandowska w Hell's Kitchen [FOTO+VIDEO]

Anna Lewandowska w Hell's Kitchen [FOTO+VIDEO]