Anna i Robert Lewandowski niecałe półtora roku temu przywitali na świecie pierwsze dziecko. Klara jest ich oczkiem w głowie, o czym oboje mówią w różnych wywiadach, świadczą o tym również zdjęcia, jakie wrzucają na swoje Instagramy. Zarówno Robert, jak i Anna potwierdzają, że chcieliby mieć więcej dzieci. Nie zdradzają jednak, czy już podjęli decyzję o powiększeniu rodziny.

Fanki wytknęły Lewandowskiej błąd w języku angielskim – trenerka odpowiedziała

Wczoraj sportowa para bawiła się na świątecznym przyjęciu. Robertowi dopisywał humor – w meczu z FV Nurnberg Polak strzelił w w niecałe pół godziny dwie bramki. Po golach Lewego finalnie jego klub pokonał przeciwnika 3:0.

Lewy z żoną wrzucili na Instagram swoje zdjęcie zrobione w czasie party. Oboje stoją na tle choinki, Ania ma na sobie długą, bordową sukienkę.

Fason tej sukienki sprawił, że fani zaczęli zarówno Annie Lewandowskiej, ajk i jej mężowi, gratulować… drugiego dzidziusia.

Rzadko widzimy Annę Lewandowską w TAKIM makijażu

Fani pytają, czy Anna jest w ciąży. Sugerują się tym, że kreacja jest luźna na brzuchu. Niektórzy zwracają uwagę, że to tylko fason i że gratulacje w tym momencie są co najmniej niestosowne.

Tymczasem Lewandowska rozwiała wątpliwości na temat swego stanu:

Nieeeeeee. Wiem, wiem, rzadko noszę sukienki oversize – odpisała fance pytającej, czy Ania jest w ciąży.