Anna Mucha podczas podróży jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie relacjonuje wakacje i zdradza, co ciekawego ją spotkało w danym kraju. Podczas tej wycieczki również miała wiele do opowiedzenia.

Internautka do Anny Muchy: „Powinni ci dzieci odebrać!” Aktorka nie zostawiła tych słów bez odpowiedzi!

Anna Mucha na Madagaskarze

Anna Mucha w święta wyjechała na Madagaskar z ukochanym Jakubem Wonsem. Niestety problemy pojawiły się już na samym początku.

Aktorka zauważyła na lotnisku nielegalny proceder. Zauważyła, że pracownicy odpowiedzialni za bagaże przyjmują łapówki od niektórych podróżujących za przekroczenie dopuszczalnej normy wagowej.

Dwóch ważyło, trzeci spisywał i przepuszczał. W momencie kiedy walizka przekracza 20 kg albo 5 kg jeśli chodzi o bagaż podręczny, to językiem międzynarodowego porozumienia (puszczeniem oka) ten jeden patrzył w zeszyt i przepuszczał, a tamtych dwóch brało w łapę od pasażerów za przepuszczenie nieco cięższej walizki — tłumaczyła Mucha na Instagramie.

Gwiazda przyznała, że jest zaskoczona procederem i nie spotkała się jeszcze nigdy z czymś takim w Europie.

Anna Mucha na Madagaskarze

Anna Mucha na Madagaskarze Fot. Instagram

Anna Mucha pokazała za dużo? Aktorka złożyła życzenia fanom topless!

Anna Mucha wraz z partnerem nie tylko odpoczywała w luksusowych hotelach, ale też udała się na nieco biedniejsze obszary. Aktorka przyznała, że problem był nawet z dostępem do prysznica, dlatego bardzo doceniła czystą łazienkę w hotelu na lotnisku.

Kuba Wojewódzki pokazał BARDZO STARE zdjęcie z Anną Muchą. Zwrócił uwagę na stylizacje