Anna Mucha od wielu lat gości na ekranach jako aktorka i prezenterka. Największą sławę zyskała dzięki roli w serialu „M jak Miłość”. Zagrała jednak w wielu innych produkcjach m.in. „Och, Karol 2”, „Na dobre i na złe”, „Wkręceni 2” czy „Chłopaki nie płaczą”.

Anna Mucha padła ofiarą przestępstwa! To, co zrobili z jej twarzą woła o pomstę do nieba

Aktorka złożyła życzenia fanom topless!

Anna Mucha bardzo często dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. W mediach społecznościowych pokazuje w większości swoje piękne i egzotyczne podróże. Często na jej profilu możemy zobaczyć „pocztówki” z wakacji.

Anna Mucha pochwaliła się nowym autem: „Nówka Sztuka, nieśmigana”

Teraz aktorka postanowiła złożyć skromne życzenia fanom na swoim profilu Instagram. Nie był to jednak zwykły świąteczny post. Aktorka dodała zdjęcie topless z krótkim podpisem. Pozowała w pięknej, błękitnej wodzie.

Tradycyjnie: wspaniałości, obfitości 💋 i wzajemnie 😉😈 – napisała pod publikacją

Anna Mucha pokazała swoją córkę. „Moja Miłość, Moja Duma, Moje Wszystko!”

Na swoim InstaStories poinformowała obserwujących, że w tym roku skupia się na prezentach, które nie są materialne. Dlatego Święta Bożego Narodzenia spędza poza Polską, skupiając się na rodzinnych podróżach. Aktorka nie zdradziła gdzie konkretnie celebruje ten dzień z najbliższymi.

My od jakiegoś czasu decydujemy się na prezenty niematerialne, na to, żeby spędzać czas razem, rodzinnie, a nie żeby obdarowywać się kolejnymi gadżetami w związku, z czym całuje Was z takiego miejsca. – przekazała fanom Anna Mucha

Anna Mucha, fot. Podlewski/AKPA

 Anna Mucha,  fot. Podlewski/AKPA

Anna Mucha promuje spektakl, w którym gra główną rolę

Anna Mucha; fot. Krzysztof Kuczyk / Forum