Anna Mucha to jedna z tych gwiazd, która chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Aktorka nie robi sobie przerwy od tego zajęcia nawet podczas wakacji z bliskimi. Zresztą odwiedzając aktualnie jej profil, natkniemy się na kardy i opowieści prosto z Madagaskaru. I choć mogłoby się wydawać, że tego typu kontent nie jest aferogenny, rzeczywistość okazuje się nieco inna… co tym razem zarzuca się influencerce?

Książę Harry i Meghan Markle zostali wyśmiani podczas Złotych Globów! To na pewno zabolało!

Anna Mucha „zaatakowana” w sieci przez obserwatorkę: „powinno ci dzieci odebrać!”

Słońce, plaża, luksusowe kurorty. Tak większość z nas wyobraża sobie wakacje gwiazd. Niemniej Anna Mucha, która aktualnie poznaje lepiej jeden z afrykańskich krajów, pokazuje też bardziej przyziemne obrazy. Niestety nie wszystkie jej relacje spotykają się z pochwałami ze strony fanów. Niektórymi mniej sympatycznymi komentarzami aktorka podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Rzęsy posklejane, niechlujne – napisała jedna z fanek Muchy.

Oczywiście Anna nie pozostawiła tych słów bez komentarza i w zabawny sposób odpowiedziała internautce.

Z cyklu” moje ulubione z rana. Kobieto! Ja się nie myłam od tygodnia, a ty mi o rzęsach – wyjaśniła.

Widzowie „Królowa przetrwania” są w szoku, jak naprawdę wygląda Ewelina Kubiak

Na tym jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że „niechlujny” wygląd to nie wszystko, co niektórzy mają do zarzucenia celebrytce. Istnieją bowiem fani gwiazdy, którym przeszkadza sam fakt, że Mucha zdecydowała się zabrać dzieci na tak egzotyczne wakacje. A swoją dezaprobatę jedna z internautek przedstawiła w następujący sposób:

Jechać, gdzie smród i ubóstwo i to z dziećmi!!! Narażać siebie!!! A szczególnie dzieci!! Brak odpowiedzialności!!!!! Totalna idiotka z Ciebie. Powinni odebrać ci się dzieci.

Co na to Anna? 42-latka i tym razem nie zostawiła komentarza bez odpowiedzi. Aktorka z przekąsem przyznała, że czeka na wizytę opieki społecznej.

Marcin Hakiel zniesmaczył fanów. Te zdjęcia z Dominiką w windzie, to dla nich za dużo!

fot. IG @taannamucha

fot. IG @taannamucha

Anna Mucha, Jakub Wons, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA