Anna Skura zdradza, dlaczego nazwała córkę Melody Imaan: To do nas pasuje!

d-1-R1 d-1-R1

Klika tygodni temu Anna Skura urodziła córeczkę. Razem z mężem zdecydowali się na nietypowe imię Melody Imaan. Decyzja rodziców dziewczynki poruszyła Internatów. Niektórzy zdecydowali się na mocne komentarze pod zdjęciem, na którym maleństwo trzymane jest nad wanną pełną wody. Zapytaliśmy Annę co zainspirowało ją do wyboru imienia dla córki.

Anna Skura PIERWSZY raz po ciąży na ściance. BOSKA figura! (ZDJĘCIA)

Okazuje się, że inspiracją była… wolność:

Inspiracją byli hipisi bo Melody to jest takie trochę hippisowskie imię. Ja z moim mężem jesteśmy trochę takimi Hippisami, więc jak najbardziej to do nas pasuje.

Przypomnijmy – Skura ma świadomość, że nie przez wszystkich jest lubiana:

Pół Internetu mnie nie trawi. […] Mnie naprawdę nie interesuje kto czego by nie mógł, bo ja nikomu nie mówię jak ma żyć, wiec chciałabym, żeby każdy dał żyć każdemu własnym życiem.

Anna Skura tłumaczy się z DZIWNEGO imienia dla córki

A Wam podoba się imię dziewczynki? Uważacie, że czuć w nim hippisowską inspirację?


   
22 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

A kto to w ogóle?

18:03 dobrze piszesz, polać Ci !

Melody Skura—już muzykę słychać

Co to jest za brzydka kobieta i czemu wszędzie o niej piszą?

Wystylizowana dziunia, z dziecka robi już wystylizowana laleczka.

widać, że będzie wielkogłowa karlica z dziwną gebą, jak mamusia. plebs i tyle

slicnosti zacałowałabym to maleństwo 🙂

19:07 jednak musialas opisywac swoje zycie

slicnosti zacałowałabym to maleństwo 🙂

slicnosti zacałowałabym to maleństwo 🙂

A ten Imaan to arabskie? Jej mąż jest arabem????

18:49, nie, opisywalam twoje wiec daruj sobie te pseudo riposty od siedmiu bolesci!

17:21 Anka, zjedz se wafla ryżowego i przestań wylewać te swoje żale. Takich narcyzów-gadżeciarzy jak Ty są tysiące na instagramie, nie jesteś wyjątkowa.

No i dobrze. Mieli prawo nadac takie imie, jakie chcieli – i nadali. Ma prawo podrozowac kiedy, gdzie i z kim chce – podruzuje. Dziecko ma rowniez ojca i on tez uczestniczy w tych decyzjach. Dlaczego ludzie maja z tym wieczny problem? Dlaczego mowia innym jak kto ma zyc? Popieram t ekobiete, niech robi co chce. Przeciez wiadomo, ze dziecko ma zawsze opieke i niczego corce nie brakuje, wiec o co chodzi? Aaaaa no o to, ze jest bogata, ladna i moze robic co jej sie podoba, a to sie zapuszczonym, siedzacym, w domu madkom polkom nie podoba.

Melody to nie hipisowskie imię, tylko pseudonim zawodowy striptizerki. Sorry, ale to brzmi tak samo patologicznie jak wszystkie Lassandry, JaKalye, Beauticie, czyli imiona nadawane przez samotne matki w gettach. Później dziwota, że cv z takim imieniem na dzień dobry ląduje w koszu. Za niedługo Instagram odejdzie do lamusa, bo już ludzie zaczynają rzygać tym pozowanym szczęściem, a wtedy będzie ciężko dziecku p. Skury, jeśli ta nie wyrobi sobie na tyle znajomości, by kiedyś gdzieś upchnąć tą małą.

18:03 opisujesz swoje zycie kochana? Jad sie z tej wypowiedzi wylewa

Masakra. Dziecko całe życie będzie wyśmiewane i będzie cierpiało bo ,, mamusia,, nadała jej piękne imię buahahahaha

czy to malutkie w wannie to jej dzidzia ?

CO mają hipisi do egipcjan to ja nie wiem, robić idiotów można z francuzów lub niemców ale nam bardziej podobałaby się prawda.Dziewczynka jeśli wyrośnie na piękną kobietę to o ile islamskie zakręty w rodzinie jej nie skrzywdzą, to imię będzie ją wyróżniać ale jeśli będzie przeciętna to już takie imię może być obciążeniem.

Melody Warmuz….

Ona jest nawiedzona

17:55, idz sobie zjedz kolejna tabliczke czekolady, a o rozstepy i nadwage zaczniesz sie martwic od jutra. Nie zapomnij zagrzac misiowi zupki i przyniesc mu w zebach gazety no i koniecznie mu obciagnij bo taka twoja rola i dola. Na koniec skorzystaj z jego karty platniczej, zeby sobie kupic przeceniony lakier do paznokci w biedronce, ktorego i tak nie bedziesz miec okazji uzyc, bo w koncu zmywanie garow paznokciom nie sprzyja. A pozniej, jak juz sie zorientujesz ze jestes zerem i nic nie masz, spojrz w lustro na swoje zmarchy i szara cere i przyznaj, jak bardzo zazdroscisz innym ludziom, ktorzym kasa daje duzo mozliwosci i wolnosci.