„MasterChef” to kulinarny program telewizyjny dla kucharzy-amatorów, który od 2012 roku serwuje nam stacja TVN. Nieodłącznym i niemal niezmiennym elementem tego reality show jest jury. A przynajmniej było, bo jak się okazuje w kolejnej edycji nie zobaczymy już Anny Starmach. Dlaczego? Powodem jest… realizacja marzeń.

Anna Popek poprowadzi NOWĄ ŚNIADANIÓWKĘ?! Dziennikarka zabrała głos

Anna Starmach odchodzi z „MasterChefa”

O Annie Starmach głośno było niedawno w kontekście hojnego gestu jej rodziców. Teresa i Andrzej Starmachowie podarowali bowiem krakowskim muzeom część swojej prywatnej kolekcji dzieł sztuki. Zbioru wartego około 50 milionów złotych. Teraz jednak uwaga mediów skupia się wokół przyszłości samej prezenterki. Dlaczego? A dlatego, że 36-latka zdecydowała się odejść z programu „MasterChef”. O swojej decyzji poinformowała fanów w social mediach.

Ania Starmach chwali się w sieci pięknym gestem swoich rodziców. W tle OGROMNE pieniądze

Piękny gest moich rodziców o przekazaniu sporej części swojej kolekcji sztuki krakowskim muzeom, skłonił mnie do działania. Pasją moich rodziców, którą postanowili dosłownie się podzielić od zawsze była sztuka. Teraz moja kolej, żeby podzielić się z Wami moją pasją! Poczułam, że właśnie TERAZ jest ten moment – wyjaśniła Anna.

Jakie ma plany na przyszłość? Ania uchyliła rąbek tajemnicy i zdradziła, że w najbliższym czasie skupi się na realizacji swojego wielkiego marzenia, czyli otwarciu i prowadzeniu własnej restauracji. Jednocześnie uspokoiła followersów, że nie znika całkowicie z telewizji. Jej wystąpienia będzie można śledzić chociażby na kanapach „Dzień dobry TVN”.

Zamierzam skupić się na realizacji mojego wielkiego marzenia, o którym myślę od lat – tj. otwarciu własnego miejsca w moim ukochanym Krakowie. Jestem absolwentką francuskiej szkoły Le Cordon Blue i kiedy wyjeżdżałam do Paryża byłam pewna, że po powrocie otworzę własną restaurację. Te lata nauki chcę TERAZ wykorzystać i stworzyć coś swojego, coś pięknego, coś pysznego. A na to potrzeba przestrzeni i czasu. W związku z tym nie będzie mnie w nowym sezonie programu Masterchef. To nie oznacza, że znikam z mediów. W dalszym ciągu będziecie mieli ze mną kontakt w mediach społecznościowych oraz spotkamy się chociażby w Dzień Dobry TVN – dodała.

Będziecie tęsknić?

Mateusz Żaboklicki wygrał główną nagrodę w „Milionerach”. Wiadomo, na co przeznaczy pieniądze!

Anna Starmach na planie "MasterChefa"

Anna Starmach/fot. AKPA

scena z: Anna Starmach, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA