Anna Starmach na początku listopada została mamą. Macierzyństwo dodało skrzydeł gwieździe, ale też przyniosło jej sporo nowych, nieoczekiwanych wrażeń.

Anna Starmach dwa tygodnie po PORODZIE: z bladą cerą, podkrążonymi oczami…

Jurorka Master Chefa nie ma już tak dużo czasu dla siebie, jak kiedyś. Jest zajęta i zaganiana, nie ma chwili, by skupić się w spokoju na sprawach, które kiedyś były dla niej ważne.

Wczoraj na konferencji wiosennej ramówki TVN Starmach zaliczyła małą wpadkę – zgubiła buta. Dzis pisze o tym na swoim Instagramie:

Nigdy nie byłam perfekcyjna, ale ostatnio naprawdę z wieloma rzeczami mam na bakier – pisze Ania.

Anna Starmach urodziła córkę – dostała PIĘKNE imię

Nie mam czasu na ćwiczenia ani na układanie rano włosów, na mądre książki ani nawet na moje ukochane seriale. Jem za dużo czekolady i za mało jarmużu. Na dodatek wczoraj na ramówce TVNu zamiast błyszczeć i świecić przykładem ja wchodząc… zgubiłam buta! – wspomina wpadkę z ramówki.

Mamma mia matko droga! Cóż się ze mną stało?
A no nic, albo inaczej- absolutnie
wszystko! Totalnie straciłam głowę! Przepadałam! I nie wiem czy kiedykolwiek w moim domu na nowo zapanuje porządek i nie wiem kiedy w spokoju napije się kawy.
Ale wiecie co? Jestem cholernie szczęśliwa!
Jagna- z tobą jest tak inaczej, tak nieprzewidywalnie i tak wspaniale! I masz racje-po co dorosłym buty skoro tak fajnie jest na bosaka! #matka #bezbutabezgłowy #zawszezusmiechem #matkamatkezrozumie #tylkodzieckaniezgub #towlasniemilosc ❤️
– kończy Starmach swój wpis.

Fantastycznie 🙂 Seriale i jarmuż poczekają, teraz najważniejsza jest córcia 🙂

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nigdy nie byłam perfekcyjna, ale ostatnio naprawdę z wieloma rzeczami mam na bakier. Nie mam czasu na ćwiczenia ani na układanie rano włosów, na mądre książki ani nawet na moje ukochane seriale. Jem za dużo czekolady i za mało jarmużu. Na dodatek wczoraj na ramówce TVNu zamiast błyszczeć i świecić przykładem ja wchodząc… zgubiłam buta! Mamma mia matko droga! Cóż się ze mną stało? A no nic, albo inaczej- absolutnie wszystko! Totalnie straciłam głowę! Przepadałam! I nie wiem czy kiedykolwiek w moim domu na nowo zapanuje porządek i nie wiem kiedy w spokoju napije się kawy. Ale wiecie co? Jestem cholernie szczęśliwa! Jagna- z tobą jest tak inaczej, tak nieprzewidywalnie i tak wspaniale! I masz racje-po co dorosłym buty skoro tak fajnie jest na bosaka! #matka #bezbutabezgłowy #zawszezusmiechem #matkamatkezrozumie #tylkodzieckaniezgub #towlasniemilosc ❤️

Post udostępniony przez Anna Starmach (@anna_starmach)

Anna Starmach o wpadce podczas ramówki TVN: Cóż się ze mną stało?

Anna Starmach o wpadce podczas ramówki TVN: Cóż się ze mną stało?

Anna Starmach o wpadce podczas ramówki TVN: Cóż się ze mną stało?

Anna Starmach o wpadce podczas ramówki TVN: Cóż się ze mną stało?

Anna Starmach o wpadce podczas ramówki TVN: Cóż się ze mną stało?