Anna Wendzikowska oczekuje swojego drugiego dziecka. Mama małej Kornelii skrupulatnie dokumentuje ciążę na Instagramie. Chętnie chwali się migawkami z wakacji i prezentuje swój coraz większy brzuszek. Tym razem zaskoczyła swoich fanów nietypową fotografią.

Anna Wendzikowska wybrała dla dziecka piękne imię

Jan Bazyl – kim jest partner Anny Wendzikowskiej?

Na Instagrama wstawiła zdjęcie ze swoim ukochanym. 37-latka niechętnie chwali się tego typu fotografiami, ale dziś zrobiła wyjątek. Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Gali opowiedziała o szczegółach związku z biznesmenem, Janem Bazylem. Poznali się dzięki wspólnym znajomym, jednak wtedy każde z nich było w związku. Dopiero po jakimś czasie zorientowali się, że pierwszy raz spotkali się wiele lat temu w Sopocie. Dziennikarka po rozstaniu z ojcem Kornelii spotkała Janka kolejny raz, tym razem w Akademii Kulinarnej w Koszykach. Na imprezie, której był gospodarzem, obecna była koleżanka Ani i to ona zachęciła dziennikarkę do wspólnego celebrowania wydarzenia. Na imprezie okazało się, że los Janka jest bardzo podobny do historii Ani – mężczyzna rozstał się z partnerką kilka miesięcy wcześniej.

Bazyl jest dobrze zarabiającym prezesem spółki inwestycyjnej. Połączyła ich pasja do podróży, a już niedługo na świcie pojawi się ich pierwsze dziecko. Najnowsze zdjęcie gwiazdy TVN, na którym przytula się do ukochanego, wywołało lawinę komentarzy:

Ślicznie razem wyglądacie!Para roku👌🏽😉

– Myślałam, że już Piękniej Pani nie może wyglądać… 😍 A jednak! 👌👍😍😍😍😘😘😘💕💕💕💕💕

– słodko wyglądacie 🙂

ANNA WENDZIKOWSKA W KREACJI GODNEJ CZERWONEGO DYWANU W CANNES (FOTO)

Zobaczcie, jak razem pozują. Wyglądają pięknie?