Anna Wendzikowska (38 l.) pod koniec maja poinformowała, że rozstała się z Janem Bazylem i została samotną matką dwóch córek. Dziennikarka zaczęła chodzić na terapię i bardzo szybko zauważyła pierwsze efekty. Teraz Ania pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie z młodszą córką a fani są zdania, że dziewczynka to kopia mamy. Rzeczywiście aż tak podobna?

Anna Wendzikowska ma sentyment do Grecji. Kojarzy jej się z pierwszym MĘŻEM

Ania Wendzikowska pozuje z młodszą córką

Anna Wendzikowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek – Kornelii i Antoniny. Ojcem starszej córki jest Patryk Ignaczak, a młodszej Antosi – Jan Bazyl, z którym dziennikarka niedawno się rozstała. Jakiś czas temu Ania drżącym głosem potwierdziła krążące plotki i przyznała, że ona i Jan zakończyli swój związek.

Ania Wendzikowska rozstała się z partnerem! „Teraz jest ciężko, bo bardzo kochałam”

Wiele z Was już do mnie pisało, że widać, że jestem smutna. Stało się tak, że już jakiś czas temu zostałam sama z dziewczynami i w sumie tyle. Nie chcę wchodzić w szczegóły i nie chcę więcej komentować i ujawniać, bo raz: to prywatne sprawy, a dwa: to dla mnie trudne i bolesne – powiedziała Ania pod koniec maja.

Wendzikowska postanowiła uporządkować swoje życie i rozpoczęła terapię, która pomogła uporać się jej z emocjami. Dziennikarka jest bardzo zżyta ze swoimi córkami i kiedyś przyznała, że to one dają jej motywację do działania.

Anna Wendzikowska pokazała urodziny córki. Dziennikarka pozowała z dziewczynkami i partnerem

Teraz opublikowała zdjęcie z młodszą córką i na pierwszy rzut oka widać, po kim dziewczynka odziedziczyła urodę. Antosia może i ma dopiero 2 lata, ale już wygląda jak kopia mamy.

Bo są rzeczy ważne i ważniejsze… i jeszcze są te najważniejsze – podpisała zdjęcie dziennikarka.

Zdjęcie spotkało się z wielkim zainteresowaniem ze strony fanów. Na fotce dziennikarka trzyma córkę na kolanach, obie patrzą wprost do obiektywu i gołym okiem widać – że dziewczynka to cała mama. Fani również są tego zdania, a w komentarzach podkreślali, że podobieństwo jest uderzające.

Ale podobna córeczka do Pani.

Cała mama.

Jesteście identyczne.

Skóra zdjęta z mamy.

Kopia mamy, ale słodka – czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z obserwatorami Wendzikowskiej?

Też widzicie podobieństwo pomiędzy Anią a jej córką Antosią?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Wendzikowska ma sentyment do Grecji. Kojarzy jej się z pierwszym MĘŻEM

Anna Wendzikowska pochwaliła się swoją ŁAZIENKĄ. Wnętrze zachwyciło nawet Izabelę Janachowską

Jak mieszka Anna Wendzikowska?