Anna Wendzikowska (38 l.) podzieliła się z fanami przykrą wiadomością – dziennikarka nie chciała dłużej ukrywać faktu, że jakiś czas temu rozstała się ze swoim partnerem Janem Bazylem. Ania przyznała, że nie było sensu ukrywać tej wiadomości, bo fanki od jakiegoś czasu zauważyły, że jest smutna i przybita.

Anna Wendzikowska o kryzysie w związku! Zdradza kulisy rozstania z Janem Bazylem

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl rozstali się

Anna Wendzikowska ma 5-letnią córkę Kornelię ze związku z Patrykiem Ignaczakiem oraz 1,5 roczną Antosię, której ojcem jest Jan Bazyl. Wendzikowska ze swoim partnerem spotykała się (z małą przerwą) przez cztery lata. Teraz Ania poinformowała na swoim Instagramie, że ona i Jan już nie są parą.

Chcę Wam coś powiedzieć, co wiele z Was i tak już zauważyło. Wiele z Was już do mnie pisało, że widać, że jestem smutna. Stało się tak, że już jakiś czas temu zostałam sama z dziewczynami i w sumie tyle – zaczęła Wendzikowska.

Ania przyznała, że nie chce wchodzić w szczegóły i komentować kulisów rozstania z Janem Bazylem. Przyznała, że nie przechodzi teraz najłatwiejszego okresu w życiu i było to widać – dziennikarka wyglądała na bardzo smutną i przybitą. Co jest zrozumiałe – dopiero co zakończyła długoletni związek.

Staram się z nadzieją patrzeć w przyszłość. Teraz jest ciężko, bo bardzo kochałam. Mam poczucie, że zrobiłam wszystko co było w mojej mocy, żeby zachować moją rodzinę w całości, ale nie zawsze wszystko się da zrobić – powiedziała.

Wendzikowska wspomniała również okres, kiedy na świat przyszła jej córeczka Antosia – wtedy Ania też na kilka miesięcy została sama. Po narodzinach córki ich relacje przestały się układać i postanowili dać sobie czas. Ania przyznała, że tamta sytuacja powinna dać jej do myślenia.

Kim jest Jan Bazyl?

Ania i Jan chronili prywatność swojego związku i bardzo rzadko dziennikarka publikowała wspólne zdjęcia z partnerem. Bazyl nie posiada własnego konta na Instagramie. Jan jest przedsiębiorcą i milionerem. Pracuje w branży kulinarnej. Mężczyzna uchodzi za jednego z najlepszych prezesów w Polsce. Jan  jest właścicielem Akademii Gotowania, gdzie prowadzone są warsztaty z gotowania oraz pomysłodawcą aplikacji SaveToDate, z której mogą korzystać sklepy spożywcze. Para zaczęła spotykać się w 2017 roku i mimo wzlotów i upadków zawsze udawało im się dojść do porozumienia.

Biznesmen doczekał się jednego dziecka – córki Antosi, która przyszła na świat w październiku 2018 roku.

Związek pary przechodził wzloty i upadki, ale wszystko wskazuje na to, że to już koniec ich relacji.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Wendzikowska pochwaliła się swoją ŁAZIENKĄ. Wnętrze zachwyciło nawet Izabelę Janachowską

Anna Wendzikowska pokazała urodziny córki. Dziennikarka pozowała z dziewczynkami i partnerem

Anna Wendzikowska pokazała pierwsze od dawna zdjęcie z partnerem: Dla wszystkich zatroskanych o mnie

Anna Wendzikowska uśmiecha się na ściance.

Anna Wendzikowska, fot. Baranowski/AKPA.

Anna Wendzikowska całuje swojego partnera Jana Bazyla.

Ania Wendzikowska, Jan Bazyl, fot.Forum

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl z córeczkami.

Ania Wendzikowska, Jan Bazyl, fot.Forum