Krzysztof Ibisz, prezenter telewizyjny doczekał się dwóch synów. Najstarszy z nich Maksymilian właśnie skończył 23 lata – jest owocem związku z pierwszą żoną Anną Zejdler.

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 20 lat: „Polski Timothee Chalamet”

Syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler

Gwiazda Polsatu ma także 17-letniego syna Vincenta z drugą żoną, Anną Nowak oraz rocznego Borysa z obecną żoną Joanną Kudzbalską. Co najlepsze Krzysztof Ibisz do dziś przyjaźni się z drugą żoną i ostatnio świętował z nią urodziny w jednym z warszawskich lokali.

To wyjątkowa rodzina! Anna Nowak Ibisz świętuje urodziny w obecności ex męża i jego nowej żony

Teraz Anna Zejdler z okazji 23 urodzin syna opublikowała uroczy post na Instagramie. Opublikowała jego najnowsze zdjęcie i napisała dość obszerny post o Maksymilianie. Przyznała, że był niełatwym dzieckiem:

Dziękuję Ci Synku za tę wspaniałą podróż, którą odbyliśmy razem do tej pory. Ludzie powtarzają: małe dziecko- małe problemy, duże dziecko- duże problemy. U nas się to nie sprawdziło. Choć dzieckiem Maks był niełatwym (nie zliczę osób narzekających kiedyś na jego zachowanie, z dezaprobatą przewracających oczami na nasz widok), wyrósł na mężczyznę, który jest moją dumą i moim oparciem. Podziwiam jego siłę charakteru, która pięknie przeplata się z wrażliwością na drugiego człowieka – pisze Zejdler.

Krzysztof Ibisz pokazał starszego syna. Maksymilian jest podobny do taty?

Tłumaczy, że Maks mówi, co myśli, jest wierny swoim ideałom i żyje wedle ściśle określonych zasad w dzisiejszym koniunkturalnym, nastawionym na lajki świecie.

„Podziwiam, że każdego dnia wybierasz właściwą drogę. Że nie wstydzisz się słów „kocham Cię”. Że jesteś ciekawy świata i żądny wiedzy. Że masz pasję. Że rodzina jest dla Ciebie największą wartością. Że tak pięknie opiekujesz się siostrą i dbasz o jej rozwój. Że można Ci powierzyć każdy sekret. Że nie wiesz na czym polega miłość do pieniądza, słabość do logo, ani pogoń za popularnością. Że utkany jesteś z sentymentów i wdzięczności wobec tych, którzy okazali Ci w życiu serce. Że zawsze pierwszy wyciągasz rękę do zgody. Że umiesz sprawiedliwie ocenić każdą sytuację, choćby wbrew własnym interesom. I że tak naprawdę, nie wiesz nic o robieniu interesów – dosłownie i w przenośni, bo Twoje intencje pozostają czyste jak górski potok” – napisała Anna Zejdler.

Maksymilianowi złożyło wiele znanych osób ja na przykład Monika Richardson: „Piękny człowiek. Gratuluję Ci”, Grażyna Wolszczak: „Sto lat Max!!!”, Aneta Kręglicka: „Sto lat dla Maksa i gratulacje dla mamy. Fajnie jest być dumną z dziecka, super uczucie”. 

Anna Zejdler, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Krzysztof Ibisz, Anna Zejdler-Ibisz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA