O Krzysztofie Ibiszu (55 l.) można wiele powiedzieć. Dziennikarz zawsze prezentuje się nienagannie, a jego młody wygląd jest tematem wielu plotek. Krzysztof się nie starzeje i w dalszym ciągu jest w świetnej formie. Prezenter telewizyjny doczekał się dwóch synów. Starszy z nich, Maksymilian właśnie skończył 20 lat. Odziedziczył po sławnym tacie urodę?

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny a była żona flirtuje z nim na Instagramie „No No taki byłeś jak się poznaliśmy”

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 20 lat

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Ze związku z Anną Zejdler doczekał się syna Maksymiliana. Ich związek nie przetrwał a  dziennikarz ożenił się po raz drugi z Anną Nowak, z którą ma syna Vincenta. Ibisz regularnie publikuje fotki z młodszym synem na Instagramie. Na jego profilu znacznie rzadziej pojawiają się zdjęcia Maksymiliana.

Krzysztof Ibisz pokazał starszego syna. Maksymilian jest podobny do taty?

Była żona Krzysztofa, Anna Zejdler opublikowała na Instagramie serię zdjęć z synem i dodała wzruszając opis.

Podczas studiów, kiedy większość koleżanek myślała o robieniu zawodowej kariery, dalekich podróżach albo imprezowaniu do białego rana, ja raczej marzyłam o ciąży, karmieniu piersią i spacerach z wózkiem po parku. Chciałam dorosłe życie zacząć od tego, co było dla mnie najważniejsze. Dlatego 6 listopada 2000 roku, kilka miesięcy po obronie pracy magisterskiej, w poniedziałkowy mroźny poranek po raz pierwszy zostałam matką – zaczęła.

Dziennikarka przyznała, że marzyła o dziecku jeszcze na studiach i urodziła syna zaraz po obronie pracy magisterskiej.

Szczęście moje było tym większe, że wcześniejszą, nieudaną ciążę, wybitna profesor ginekolog-położnik skomentowała słowami: Nie wiem czy w ogóle będzie pani kiedyś miała dzieci. No cóż. Mam! Jedno z Nich, Maksymilian, kończy dzisiaj 20 lat.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Podczas studiów ,kiedy większość koleżanek myślała o robieniu zawodowej kariery, dalekich podróżach albo imprezowaniu do białego rana, ja raczej marzyłam o ciąży, karmieniu piersią i spacerach z wózkiem po parku. Chciałam dorosłe życie zacząć od tego, co było dla mnie najważniejsze🤱... Dlatego 6 listopada 2000 roku, kilka miesięcy po obronie pracy magisterskiej, w poniedziałkowy mroźny poranek po raz pierwszy zostałam matką. Szczęście moje było tym większe, że wcześniejszą, nieudaną ciążę, wybitna profesor ginekolog-położnik skomentowała słowami: Nie wiem czy w ogóle będzie pani kiedyś miała dzieci. No cóż. Mam!!! Jedno z Nich, Maksymilian, kończy dzisiaj 20 lat...Jestem dumna, że udało mi się Syna wychować na faceta z zasadami. Mam nadzięję, że życie będzie Go rozpieszczać „na maksa”😉! Wiem, że i tak nie przewróci Mu się w głowie! 🙃♥️🎂🍾🎁🎉 #birthday #happybirthday #myson #happy #together #memories #motherhood #family #grateful #twentyyearsold #celebrating #us Fot. @beatawielgosz_photographer oraz archiwum rodzinne📷

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐙𝐞𝐣𝐝𝐥𝐞𝐫 (@anna_zejdler)

Maksymilian Ibisz jak Timothee Chalamet

Anna nie ukrywała dumny z syna.

Jestem dumna, że udało mi się Syna wychować na faceta z zasadami. Mam nadzieję, że życie będzie Go rozpieszczać „na maksa”! Wiem, że i tak nie przewróci Mu się w głowie – napisała była żona dziennikarza, Anna Zejdler.

Pod postem pojawiła się masa komentarzy od fanów. Internauci przyznali, że Maksymilian to cała mama i jest bardzo przystojnym mężczyzną.

  • Bardzo przystojny synek!

  • Chłopak jak marzenie.

  • Bardzo podobny do Pani.

  • Polski Timothee Chalamet.

  • Ale jesteście podobni.

  • Mega przystojny. Bardzo interesująca twarz i mądre oczy – pisali Internauci.

A Wy widzicie podobieństwo Maksymiliana do sławnego taty?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Krzysztof Ibisz pokazuje obrączkę: Stało się!

Anna Nowak-Ibisz o rozwodzie z Krzysztofem Ibiszem. „Była inna kobieta”

Krzysztof Ibisz tańczy z Dominiką Gwit. Widok niezapomniany (WIDEO)

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 20 lat.

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 20 lat. Fot.Instagram:anna_zejdler.

Maksymilian Ibisz skończył 20 lat.

Maksymilian Ibisz skończył 20 lat. Fot.Instagram:anna_zejdler.