Niedawno Krzysztof Ibisz został po raz trzeci ojcem. Joanna Kudzbalska urodziła swoje pierwsze dziecko, syna o imieniu Borys. Można zaważyć, że para jest bardzo szczęśliwa z przyjścia na świat nowego członka rodziny.

Krzysztof Ibisz zdradza swój sekret WIECZNEJ MŁODOŚCI!

Krzysztof Ibisz pokazał, jak zajmuje się synem Borysem

Teraz ich cały świat kręci się wokół maluszka. Krzysztof Ibisz zaraz po pracy leci do domu, żeby odciążyć żonę w opiece nad Borysem. W niedzielny wieczór opublikował uroczy film, na którym pokazał, jak teraz wygląda jego życie: spacery, usypianie, karmienie i tulenie syna w ramionach:

Czas z tatą – napisał prezenter

Krzysztof Ibisz długo utrzymywał związek z Joanną Kudzbalską w tajemnicy. W lutym 2021 r. poinformował o zaręczynach, a już pół roku później byli po ślubie. Poznali się  w lutym 2020 r. w klubie sportowym w centrum Warszawy.

Rozpoznałam go po głosie: charakterystycznym, bardzo męskim, miłym dla ucha. On, mimo że po treningu, był stylowy i elegancki. Zdziwiłam się, że podszedł. Gdy powiedziałam mu, że ćwiczę jogę bikram, poprosił o podanie mojego konta na Instagramie. Wkrótce napisał z zaproszeniem na kawę – mówiła Kudzbalska w wywiadzie dla „Pani”.

Krzysztof Ibisz pokazał wózek syna! Postawili na klasyczne kolory

IG: krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz, Maksymilian Ibisz Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA