Anna Hathaway to nowa gwiazda na okładce Tatler. Niestety grafików poniosła wyobraźnia. Przesadzili z Photoshopem, przez co aktorka wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości.

Anne Hathaway na okładce Tatler

Anne Hathaway (36 l.) to jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. Gwiazda wygląda przepięknie i naturalnie. Nie przesadza z medycyną estetyczną, dba o siebie i swój wygląd. Niewiele jej potrzeba, żeby wyglądać olśniewająco. Sama nie raz przyznawała w wywiadach, że stroni od operacji i skalpela.

Anne Hathaway wyznała, czego nauczyła się od księżnej Kate

Aktorka to nowa gwiazda magazynu „Tatler”. Na okładce jednak wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Graficy przesadzili z Photoshopem – rysy twarzy aktorki nie przypominają jej naturalnych. Fani od razu zareagowali – twierdzą, że oszpecili gwiazdę Hollywood.

Z pewnością okładkowe zdjęcie nie pojawiło się bez akceptacji współtwórczyni zdjęcia. Wygląda na to, że Anne Hathaway podobało się zdjęcie. Naszym zdaniem na zdjęciu bardzo przypomina Irinę Shayk 😉

Anne Hathaway rezygnuje z picia alkoholu na 18 lat wszystko dla syna

A jak Wy oceniacie okładkę?

Forum/Backgrid Anne Hathaway

Forum/The Mega Agency

Wyświetl ten post na Instagramie.

Anne Hathaway is our June cover star. The Hollywood beauty unleashed her wild side for our shoot at the Mark Hotel in New York, wearing a sequinned Giorgio Armani dress and dripping in Buccellati, De Beers and Tiffany diamonds, with a dramatic beauty look to match. In Helena de Bertodano's interview she gets candid about her experiences in Hollywood to date, shares anecdotes from her celebrity friends (including marriage advice from Michael Caine) and opens up about giving up drinking. The June issue - on newsstands Thursday 25th April. Photographed by @jackwaterlotstudio and styled by @sophiepera. Hair by @Officialdanilohair make-up by @beau_nelson and nails by @naominycnails - click link in bio for more

Post udostępniony przez Tatler (@tatlermagazine)