Anne Hathaway (41 l.) podzieliła się właśnie informacją z New York Times, że od kilku lat jest trzeźwa, co uważa za ogromne osiągnięcie, „Zwykle o tym nie mówię, ale jestem trzeźwa od ponad pięciu lat […] To dla mnie kamień milowy”.

Anne Hathaway i jej wiosenny styl

A co sprawiło, że wyeliminowała alkohol ze swojego życia? Anne Hathaway zaznaczyła, że każdy ma swój własny stosunek do picia alkoholu i nie chce na nikogo wpływać, ale pozytywnie ocenia swoją decyzję o życiu w trzeźwości, „Moje osobiste doświadczenie jest takie, że wszystko jest teraz lepsze”.

Aktorka życie w trzeźwości zawdzięcza również temu, że została matką – Jonathana (8 l.) i Jacka (4 l.), których dzieli z mężem Adamem Shulmanem (43 l.).

Anne Hathaway o życiu w trzeźwości

W 2019 roku gwiazda „Diabeł ubiera się u Prady”, zdecydowała się rzucić alkohol do czasu, aż jej syn Jonathan dorósł i się nie wyprowadził, ponieważ stwierdziła, że ​​wpływa to na jej zdolność do bycia przy nim, „Jest w wieku, w którym naprawdę mnie potrzebuje przez cały czas”, wyznała wówczas podczas występu w show Ellen DeGeneres, zauważając, że była najbardziej potrzebna rano i nie chciała ryzykować kaca.

Anne Hathaway krytykowana za chamskie zachowanie do fanów

Anne Hathaway wyznała, że zdarzyło jej się zawieźć syna do szkoły „na kacu”, co uznała za skandaliczne i więcej nie chciał być tak nieodpowiedzialna.

Anne Hathaway o życiu w trzeźwości

Anne Hathaway o życiu w trzeźwości Fot. Forum

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: