Joanna Opozda (32 l.) przed świętami Bożego Narodzenia wydała oświadczenie na Instagramie, w którym potwierdziła, że zakończył się jej związek z Antkiem Królikowskim (32 l.). Nie są znane dokładne powody rozstania. Plotkowano, że aktor nie mógł w pełni zaangażować się w ich relację. Dwa miesiące po zerwaniu pojawiły się plotki, że aktor chce wrócić do Joasi. Postanowili wyjechać razem w góry.

Joanna Opozda w BIKINI: „Dziękujemy, że nas rozgrzałaś do czerwoności”

Joanna Opozda i Antek Królikowski razem w górach?

Joanna Opozda po medialnym rozstaniu z Królikowskim postanowiła zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych i wyjechała na Madagaskar. Po jakimś czasie zaczęła publikować gorące fotki w bikini, a Internauci nie ukrywali, że są pod ogromnym wrażeniem jej wdzięków.

Joanna Opozda po ROZSTANIU z Królikowskim wypoczywa na Madagaskarze

Aktorka przed rozstaniem chętnie opowiadała o związku w wywiadach. Przyznała nawet, że Antek może być tym jednym mężczyzną w jej życiu, który skradł jej serce. Ich losy potoczyły się jednak inaczej.

Pojawiły się plotki, że Królikowski postanowił zawalczyć o Opozdę. Wyjechali razem na urlop do Zakopanego, w sieci krążą ich wspólne zdjęcia ze stoku.

Jak podaje „Fakt”, byli partnerzy być może chcą dać sobie jeszcze jedną szansę na związek. Na profilu Joasi pojawiła się nowa fotka, na której promiennie uśmiechnięta aktorka pozuje na stoku z deską snowboardową. Prawdopodobnie zdjęcie zrobił jej sam Antek.

Buziaki z Zakopanego – napisała aktorka.

Joanna Opozda jak i Antek Królikowski nabrali wody w usta i nie chcieli komentować tych plotek. Aktor został podobno zauważony pod blokiem Joasi – Antek zjawił się u niej z bukietem czerwonych róż.

Zarówno Asia jak i Antek nie usunęli ze swoich profilów wspólnych zdjęć.

Myślicie, że do siebie wrócą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Antek Królikowski PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Joanną Opozdą

Antek Królikowski w ten sposób odniósł się do rozstania z Joanną Opozdą

Joanna Opozda i Antek Królikowski już NIE są RAZEM: „Chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem”

Joanna Opozda i Antek Królikowski - aktorka w seksownej mini

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA.

Joanna Opozda i Antek Królikowski w objęciach.

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. Instagram/asiaopozda.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ściance.

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA.