Wraz z 2020 rokiem najgorętsza para polskiego show biznesu przechodzi do historii – Joanna Opozda poinformowała o rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Zgodnie z panującą obecnie modą przyszedł czas na oświadczenie aktora.

Joanna Opozda i Antek Królikowski już NIE są RAZEM: „Chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem”

Joanna Opozda i Antek Królikowski – zerwanie

Para potwierdziła swoją relację w lipcu 2020 roku tuż po tym, jak aktor rozstał się ze swoją ówczesną dziewczyną Kasią Dąbrowską. Relacja Joanny i Antka wyszła na jaw przy okazji incydentu, do którego doszło w jednej z warszawskich restauracji. Po medialnej nagonce na młodą aktorkę, Królikowski publicznie nazwał Opozdę swoją dziewczyną.

TYLKO U NAS: Joanna Opozda komentuje awanturę w restauracji. „Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać”

Choć para chętnie opowiadała o swojej relacji i ochoczo pojawiała się razem na ściankach, to obecnie nastał czas na uszanowanie prywatności, o które zaapelował na Instagramie Antek Królikowski.

W związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego pojawiła się druga kobieta?: „Kocha INNĄ”

Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie…

Aktor ma jednak nadzieję, że nadchodzący rok będzie dla niego bardziej udany.

Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę – napisał na Instagramie.

Była dziewczyna Antka Królikowskiego ZARĘCZYŁA się z uczestnikiem „Top Model”

W ten sposób Królikowski zapewne chciał uciąć krążące w sieci plotki, które sugerują, że porzucił Joannę Opozdę dla swojej byłej dziewczyny. Jak podaje serwis Plotek, Antek wciąż żywi do Kasi, co zapewne wkrótce stanie się tematem kolejnego oświadczenia.

Antek Królikowski całuje ukochaną

Joanna Opozda, Antek Królikowski/fot. Instagram/asiaopozda

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ściance

Joanna Opozda, Antek Królikowski ma ściance

Joanna Opozda, Antek Królikowski/fot. AKPA