Joanna Opozda (32 l.) i Antek Królikowski (31 l.) potwierdzili, że są parą w lipcu tego roku. Aktor chwilę wcześniej niespodziewanie zakończył relację z prawniczką, Kasią Dąbrowską. Joanna w jednym z wywiadów przyznała, że Antek może być tym właściwym mężczyzną. Niestety, okazało się, że para postanowiła się rozstać. Opozda opublikowała oświadczenie na Instagramie. Co napisała?

Joanna Opozda i Antek Królikowski na intymnym zdjęciu. „Po prostu WOW”

Joanna Opozda rozstała się z Antkiem Królikowskim

Antek Królikowski z pewnością ma szczęście do pięknych kobiet. W przeszłości aktor bywał w medialnych związkach, a jego relacja z Joanną Opozdą również wzbudzała wiele emocji. Gdy wyszło na jaw, że są parą, chętnie pojawiali się razem na ściankach i udzielali wywiadów na temat szczegółów swojego związku. Nie brakowało również romantycznych zdjęć na Instagramie, które publikowali na swoich profilach.

Joanna Opozda NIGDY nie była tak zakochana! „Wierzę, że Antek jest tym właściwym facetem”

Opozda nie ukrywała, że jest bardzo zakochana. Przyznała nawet, że wierzy –że to właśnie Antek jest tym właściwym mężczyzną. Zaciekle broniła ukochanego przed atakami hejterów w Internecie. Jak w każdym związku przeżywali wloty i upadki, jednak wygląda na to, że postanowili się rozejść.

Aktorka opublikowała czarno-białe zdjęcie na którym nostalgicznie spogląda w dal. W opisie Joanna przyznała, że jest singielką a jej związek z Antkiem zakończył się.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku – napisała Joanna.

Joanna Opozda dodała, że planuje na jakiś czas zrobić sobie przerwę od Internetu. Swojemu ex złożyła życzenia wszystkiego co najlepsze.

W komentarzach fani wyglądali na zaskoczonych oświadczeniem aktorki. Internauci przyznali, że Joanna i Antek tworzyli fajną parę.

  • Życzyłam wam dobrze, ale w głębi duszy czułam, że może się tak skończyć patrząc na poprzednie jego relacje.

  • Życzę dużo sił i pozytywnych ludzi dookoła.

  • No cóż stało się, nie wyszło. Nie ten pierwszy i nie ostatni.

  • Szkoda, wydawało się, że byliście fajną parą – czytamy.

Antek w żaden sposób nie skomentował oświadczenia Joanny.

Spodziewaliście się tego?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Opozda w roli seksownej kucharki przygotowuje romantyczną kolację dla Antka

Była dziewczyna Antka Królikowskiego ZARĘCZYŁA się z uczestnikiem „Top Model”

WYTATUOWANY i Półnagi Antek Królikowski pręży się pod prysznicem. Szykuje się do roli?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na evencie.

scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Joanna Opozda i Antek Królikowski - czułe spojrzenia w oczy.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.

Elegancka Joanna Opozda i Antek Królikowski na ściance.

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA.