Po tym, jak Joanna Opozda pokazała kolejne wiadomości wymienione z Antkiem Królikowskim, aby udowodnić, że nie zakazuje mu spotkań z dzieckiem, aktor zabrał głos. Oskarżył Opozdę nie tylko o manipulowanie faktami i opinią publiczną, ale również…zabranie wszystkich oszczędności z ich wspólnego konta, które jak twierdzi „wpływały głównie od niego”.

Joanna Opozda odpiera zarzuty Antka Królikowskiego: „W większości są to przelewy na nasz dom”

Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego

Antek Królikowski opublikował specjalne oświadczenie na Instagramie oraz YouTubie. Uważa, że Joanna Opozda manipuluje faktami, bo nie może pogodzić się z rozstaniem oraz zapewnia, że płaci alimenty na syna, pokazując tym samym, że tajemnicze przelewy na konto aktorki wykonane są jeszcze przed porodem.

Wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego. Trochę ich było…

Tego samego dnia, nowa dziewczyna Antka Królikowskiego, Izabela na swoim instagramowym profilu wrzuciła zdjęcie z wypadu na sushi, na którym trzyma ukochanego za rękę. Nie pokazała twarzy, ale można się domyślać, że jest to Antek. Do tego porównała życia do przygotowywania sushi:

Fot. Instagram/Bibifee

Nowa partnerka Antka Królikowskiego, niejaka Izabela coraz śmielej pokazuje ukochanego na swoim Instagramie. Wygląda na to, że u nich sielanka trwa w najlepsze. Przypominamy, że Izabela była sąsiadką Joanny Opozdy na warszawskiej Woli.

Teraz chętnie pokazuje na Instagramie, jak spędza wolny czas z chłopakiem. Widzimy, że grają w szachy, urządzają sobie wspólną przejażdżkę na miejskim skuterze, a wieczorami udają się na kolacje.

Antek Królikowski pokazał zdjęcie swojej żony o poranku: „Nie wiem czy to nie ostatni dzień życia męża”

Antoni Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA