Antek Królikowski ma za sobą wyjątkowo trudny rok pełen afer, w których był głównym bohaterem. Aktor każdym swoim kolejnym krokiem pogrążał się coraz bardziej, aż w końcu zdecydował się na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych.

Od tamtej pory o samym Antku niewiele było słychać, choć w trakcie jego nieobecności mieliśmy okazję z różnych źródeł dowiedzieć się, że aktor nie płaci alimentów na swojego syna Vincenta. W lipcu 2022 roku Joanna Opozda zdradziła, że sprawą zajął się komornik, a na początku stycznia 2023 roku pojawiły się informacje, że do akcji wkroczyła prokuratura.

Antek Królikowski nie płaci alimentów na Vincenta! Do akcji wkroczyła PROKURATURA

Antek Królikowski świętuje 34. urodziny. Wrócił na Instagram po długiej przerwie

Dziś Antek Królikowski świętuje 34. urodziny i z tej okazji… powrócił na Instagram z nowym postem! W ramach celebracji swojego święta opublikował selfie z podpisem:

STILL ALIVE (ang. wciąż żyję)

Jak można się było spodziewać, jego nagły powrót wywołał mieszane uczucia wśród obserwujących go internautów – część ucieszyła się z powrotu aktora i złożyła mu urodzinowe życzenia. Część po raz kolejny nawiązała do jego afer życząc mu „mądrości i rozumu”, jednak niektórych fanów Antka wyjątkowo zaniepokoił jego telefon, którym aktor zrobił sobie zdjęcie. Tył jego iPhone’a wygląda na mocno poturbowany i jest pełen pęknięć i nie umknęło to uwadze internautów:

Dziwne, że telefon still alive

 

Ale Ty czy telefon?

 

Fajna obudowa, gdzie kupiłeś?

 

Widać po telefonie, że na alimenty nie ma

 

W tym ajfonie jest historia, mam nadzieję, że to case

 

Okej ale co ci się stało z telefonem?

 

Życzę ci nowego telefonu

Czego życzylibyście Antkowi z okazji urodzin?

Antek Królikowski CZULE o ukochanej Izabeli: „Jest moim aniołem. Razem przetrwaliśmy NAJGORSZE”

Antek Królikowski świętuje 34 urodziny, IG: antek.krolikowski