Antoni Królikowski od ponad roku jest w związku z prawniczką Izabelą, którą poznał w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Gdy Joanna Opozda była w ciąży, on nawiązał relacje z sąsiadką swojej żony. Teraz ujawnił w najnowszym poście, jak dokładnie para się poznała.

Antoni Królikowski wydał oświadczenie po zatrzymaniu!

Antoni Królikowski pokazał swoją ukochaną na Instagramie

Antoni Królikowski od pewnego czasu już nie ukrywał nowej ukochanej przed fanami, ale nie publikował z nią wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Teraz zrobił wyjątek!

Antoni Królikowski wrzucił pierwsze zdjęcie z Izabelą na swój profil instagramowy tzw. selfie z windzie. Para przytula się do siebie i uśmiecha w lustrze, ale trzeba przyznać, że to opis jest najciekawszy:

Niektórych przyjaciół poznaje się w biedzie, a niektórych w windzie – napisał Królikowski.

Antek Królikowski usłyszał zarzuty. Grożą mu nawet 2 lata pozbawienia wolności!

Tym samym aktor zdradził , w jakich okolicznościach poznał prawniczkę Izabelę. Kontakt nawiązali w windzie, kiedy Królikowski prawdopodobnie wychodził z psem Joanny Opozdy.

Pod postem, jak to w przypadku Antoniego, posypał się hejt. Internauci przypominają mu, że jeszcze jest żonaty i zdradził z nią Joannę Opozdę. Królikowski pokusił się nawet odpowiedzieć na jeden z komentarzy:

Antoni, a Ty nie masz przypadkiem nadal żony? – dopytuje jeden z fanów.

czysta formalność – odpowiada aktor.

Antek Królikowski WŚCIEKŁY na Joannę Opozdę? Chodzi o zarabianie na ich dziecku!

Co jeszcze piszą obserwatorzy:

  • Będąc w związku z kobietą w ciąży, w windzie nie poznaje się nikogo
  • W windzie jadąc do żony w ciąży
  • W tym przypadku to przecież kochanka, a nie przyjaciółka. Głupio nazwać rzeczy po imieniu?
  • Ciekawe, jak to się poznaje tych „przyjaciół” w windzie po kilku miesiącach od ślubu z osobą, w której się było na zabój zakochaną. Ciekawe też, jak to się zostawia swoje dziecko i osobę, z która się je stworzyło, dla tych „przyjaciół”. Nie zbuduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu i nie zyska się aprobaty społeczeństwa robiąc z siebie pajaca
  • Ja tez nigdy nie komentuje, ale naprawdę darowałbyś sobie te zdjęcia. Zostawiłeś matkę sama z dzieckiem, nawet nie próbowałeś walczyć
  • Ze względu na szacunek do żony nie powinien Pan wstawiać zdjęć z nowa panna. Zero szacunku.
  • To tylko kwestia czasu kiedy zostawisz ja dla innej …

 Antek Królikowski SK: , fot. Ga³¹zka/AKPA

 Antoni Królikowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA