Antoni Królikowski dzień po świętowaniu 34. urodziny został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem narkotyków.”Kierowca został przebadany pod kątem alkoholu. Był trzeźwy. Natomiast narkotest wykazał, że znajduje się pod wpływem środków odurzających” – poinformował w sobotę PAP Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Antek Królikowski pierwszy raz OD GRUDNIA wrócił na Instagram! Zaniepokoił fanów nowym zdjęciem

Antoni Królikowski wydał oświadczenie

Wczoraj media podały, że aktor miał zostać zatrzymany przed klubem na Woli, gdzie miała odbyć się jego impreza urodzinowa. Z oświadczenia Królikowskiego wynika, że był w drodze do mieszkania Joanna Opozdy:

Do zatrzymania doszło około 16 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania – sprostował.

Jak wyglądał Antek Królikowski nim został łamaczem kobiecych serc? (ZDJĘCIA)

Podkreśla, że był trzeźwy, a nerko-test wykazał tylko THC, czyli medyczną marihuanę:

Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopii.

Zapewnia, że nie bierze narkotyków i nie świętował urodzin w warszawskim klubie:

Chciałbym zaznaczyć, że nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień. Ponadto tegorocznych urodzin nie świętowałem w żadnym warszawskim klubie – czytamy.

Antoni Królikowski wydał oświadczenie

Antoni Królikowski wydał oświadczenie po zatrzymaniu Fot. Instagram

Joanna Opozda tuż po tym, jak sieć obiegła informacja, że Antoni Królikowski został zatrzymany, opublikowała wymowne nagranie na Instagramie. Wrzuciła fragment filmu „Joker”, w którym główny bohater z wymalowaną twarzą udaje się na wywiad telewizyjny.

Antoni K. zatrzymany przez policję!