Joanna Opozda i Antek Królikowski zaczęli spotykać się latem zeszłego roku. Po kilku miesiącach sielanki, aktorka niespodziewanie ogłosiła rozstanie. Szybko okazało się jednak, że wrócili do siebie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski są na wakacjach w Grecji. Fani: „Dbaj o nią, nie wypuszczaj jej z rąk”

Joanna Opozda o rozstaniu z Antkiem Królikowskim

Na początku para ukrywała, że wrócili do siebie, nie publikowali wspólnych zdjęć, ale ostatnio się to zmieniło. Antek i Joanna polecieli razem na wakacje, a co więcej, według doniesień – biorą ślub na początku sierpnia!

Szczegóły ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Wiemy, gdzie powiedzą sobie „tak”

Na profilu Joasi pojawiło się zdjęcie z ukochanym. Jeden z internautów napisał wprost, że martwi się o nią. Wcześniej pojawiały się plotki, że ich rozstanie spowodowane jest chęcią powrotu Antka do byłej dziewczyny.

Jakoś trochę boję się o Panią Joannę. Jest za dobra i za ładna. Bawidamek… Nie wiadomo czy potrafi się zmienić i zostać wiernym i dobrym mężem. Tworzą ładna parę. Ale kto raz zdradzi.. To nie można mu już zaufać. Pani Joanno, proszę się zastanowić i to bardzo dobrze.. Obym się myliła. Życzę Państwu szczęścia, rozwagi i wieloletniej miłości.

Antek Królikowski PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Joanną Opozdą

Asia postanowiła nie pozostawiać tego bez komentarza. Nie zdradza powodów rozstania, ale pisze, że był to dla nich trudny czas. Prosi, żeby nie wierzyć we wszystkie plotki.

Dziękuje za troskę ❤️ Nie rozumiem jednak skąd ta pewność, ze zostałam przez Antka zdradzona? Czy taka informacja wynikała z mojego posta informującego o rozstaniu? Czy rozstaliśmy sie obrzucając oskarżeniami? Nie. Wiec skad te domysły? Bo jakiś portal tak napisał? Nie wierzcie we wszystkie plotki bo ostatecznie plotki to nie fakty tylko czyjeś donosy i zgadywanki. Tylko my wiemy dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać…
Nie ukrywam, że to był dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierze jednak, ze w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest dla nas najważniejsze. Dziękuje za ciepłe słowa życzę miłego dnia i dużo uśmiechu 🙂

 

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze teledysku

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze teledysku fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ściance

Joanna Opozda, Antoni Królikowski/fot. AKPA

Joanna Opozda, Antoni Królikowski na evencie

scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA