Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są gwiazdorską parą, która chyba w największym stopniu chroni swoją prywatność. Aktorzy poznali się na planie serialu „Czas honoru”, niemniej w tamtym momencie oboje byli zajęci. Kilka lat później połączyła ich strzała Amora, czego efektem był ślub w 2018 roku. Dwa lata później zakochani doczekali się narodzin córki, Walerii.

Moses, syn Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina, wygląda zupełnie jak jego tata

Antoni Pawlicki potwierdza narodziny drugiego dziecka

Agnieszka i Antoni pierwszą ciążę i narodziny dziecka trzymali w tajemnicy. I gdy po raz drugi spodziewali się potomka, powtórzyli ten ruch. Informacja o tym, że rodzina aktorów się powiększyła wyszła na jaw dopiero w momencie, gdy paparazzi przyłapali parę z wózkiem dla niemowlaków. Nie było więc mowy, że jest to „maszyna” ich starszej pociechy.

I gdy media plotkowały, małżeństwo wciąż trzymało te informacje dla siebie. Dopiero teraz 40-latek postanowił uchylić rąbek tajemnicy i przyznał, że jego córka ma już rodzeństwo. W jaki sposób? Dziennikarka „Pytania na śniadanie” zapytała aktora, czy w ostatnim czasie brakuje mu snu, zważywszy na fakt, że po raz kolejny został tatą.

Katarzyna Warnke o macierzyństwie: „Nie jestem rodzinna. Potrzebuję mieć dużo czasu dla siebie”

Nie ukrywajmy, że te początki nie należą do chwil, kiedy człowiek się najlepiej wysypia. (…) Ten okres nie jest superkomfortowy, ale staram się poświęcać jak najwięcej czasu dzieciakom – powiedział Pawlicki.

Aktor dodał też, że wraz z momentem narodzin pierwszego dziecka, przyszła do niego męskość i dorosłość, ponieważ dopiero wtedy zobaczył, że to już nie on jest na pierwszym miejscu.

Czy możemy się spodziewać kiedyś wspólnej, rodzinnej sesji? Raczej niespecjalnie. Antoni przyznał bowiem, że wraz z żoną nie mają potrzeby, by chwalić się swoimi dziećmi w social mediach.

Mam w sobie przekorę, że jak wszyscy jakoś mają, to ja wolę mieć odwrotnie albo przynajmniej jakoś inaczej – dodał gwiazdor „Czasu honoru”.

Kourtney Kardashian pierwszy raz w bikini po ciąży, „Bądźcie wyrozumiałe”

Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, SK:, , fot. AKPA

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki na ściance

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki/fot. AKPA