Tego dotąd nie było w żadnym programie. Edyta Herbuś i Bilguun w piątkowym odcinku „Anything Goes. Ale Jazda!” biorą udział w konkurencji „Widzę Ciemność”, w której poddani jedynie własnej intuicji muszą wygrać z lękiem przed ciemnością.

NAGA Edyta Herbuś pokazała się bez makijażu i filtrów: Niesamowicie PIĘKNA

Edyta Herbuś i Bilguun w programie „Anything Goes. Ale Jazda!”

Edyta Herbuś i Bilguun dostali niełatwe zadanie – otoczeni nieznanymi przedmiotami, w tajemniczej przestrzeni w której po omacku muszą się poruszać, odkrywają się ze swoich lęków i dotąd skrywanych fobii. Co z tego wynikło? Zobacz niżej w naszym video.

Edyta Herbuś pozuje w SAMEJ bieliźnie. Fanka: Mój Boże, uda się stykają!

Emisja odcinka już w piątek o godzinie 21:40 na TVP 2.

Anything Goes. Ale Jazda!

Międzynarodowy hit, produkowany już w 27 krajach na całym świecie, w końcu dotarł do Polski! Bijący rekordy oglądalności, m.in.  we Francji, Portugalii, Hiszpanii, Australii czy Kanadzie, program rozrywkowy „Anything Goes. Ale Jazda!” to niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny. To format, w którym gwiazdy śpiewają, tańczą i biorą udział w serii spektakularnie śmiesznych konkurencji, których do tej pory w polskiej telewizji nie było! W tym programie, tak jak nigdy wcześniej, Królowe są dwie! Obdarzona silnym temperamentem i ciętym językiem,  prowadząca – Ela Romanowska oraz wyjątkowa konstrukcja, zaaranżowana w studiu jako finał każdego odcinka, wywołująca salwy śmiechu na widowni, czyli Krzywa Scena! Krzywa Scena to skrupulatnie przygotowana scenografia w studiu, która przypomina w zależności od scenariusza pokój dzienny, kuchnię itp. Niby zwyczajny pokój, jednak jest mały haczyk! Całość zbudowana jest pod kątem 22,5 stopni, przez co wykonanie nawet najzwyklejszego ruchu staje się wyjątkowo trudne. Zadaniem gwiazd biorących udział w odcinku jest inscenizowanie w tych specyficznych warunkach scen z życia codziennego. Nie jest to jednak takie proste! I paradoksalnie coś co nie powinno sprawiać problemu, wywołuje najwięcej trudności. Uczestnicy zaliczają spektakularne wywrotki, poślizgi, stłuczki oraz serię spontanicznych, wykraczających poza wszelką normę sytuacji, które stanowią zwieńczenie humoru, dystansu i wyjątkowej atmosfery w programie! W każdym odcinku biorą udział nowi uczestnicy. To sześć gwiazd reprezentujących różne dziedziny – m.in. sport, aktorstwo, muzykę, taniec, kabaret. Każdego łączy jedno – chęć dobrej zabawy. W programie „Anything Goes. Ale Jazda!” nie ma rywalizacji. Zasada jest tylko jedna – dobry humor. Program pozwala zobaczyć ulubione gwiazdy w szalonych, spontanicznych i niecodziennych sytuacjach. Pokazuje ich dotąd nieznaną stronę – komediową!

Gwiazdy na planie programu „Anything Goes. Ale Jazda!"

Gwiazdy na planie programu „Anything Goes. Ale Jazda!”

Edyta Herbuś w programie „Anything Goes. Ale Jazda!”

Edyta Herbuś w programie „Anything Goes. Ale Jazda!”